تریلر Dragon's Dogma 2 بر فراخوانی جنگجوی قدرتمند تمرکز دارد


در حالی که حرفه یک مبارز، جزم اژدها 2 اگرچه می تواند حملات غوغایی قدرتمندی را از بین ببرد، اما در مقایسه با Warrior رنگ پریده است. در یک تریلر جدید، Capcom برخی از ضربات قدرتمندی که Vocation قادر به انجام آن است را به نمایش می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

با استفاده از سلاح های دو دستی مانند شمشیرهای بزرگ و چکش، جنگجویان می توانند حملات خود را بالا ببرند و حملات قدرتمندی را انجام دهند. شما همچنین می توانید در برابر حملات دشمن مقاومت کنید و بر اساس آن ضدحمله کنید، با برخی از ضربه ها که در زمان مناسب آسیب بیشتری وارد می کند. برای فروش بیشتر، Vocation با شمشیر خود یک آپرکات در حال افزایش انجام می دهد و Zero را بی حرکت می کند. راکمن ایکس شرم بر شما.

مطمئناً، نه به سرعت یک دزد است، نه می تواند مانند یک کماندار یا جادوگر عقب نشینی کند، اما جنگجو هنوز یک گزینه قوی است. گیم پلی بیشتر را اینجا ببینید. جزم اژدها 2 ' در 22 مارس برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. ظاهراً نسخه ی نمایشی به زودی ارائه می شود، بنابراین منتظر اعلامیه ای باشید که ممکن است در هفته های آینده منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید