پیاده ها در Dragon's Dogma 2 می توانند به طاعون اژدها آلوده شوند (و می توانند آن را به دنیاهای دیگر سرایت کنند)


اگرچه حرفه‌های جدید، محدودیت‌های سفر سریع و کمبود تابلوهای جستجو وجود دارد. جزم اژدها 2 جالب است، اما جالب ترین عنصر اطراف آن پیاده طاعون اژدها است. در وبلاگ پلی استیشن فاش شد که این یک “بیماری مسری است که پیاده ها را تحت شرایط خاصی آلوده می کند.”

پیاده‌هایی که از علائم مشابه رنج می‌برند، آمار اولیه‌شان بهبود می‌یابد، رفتارشان تغییر می‌کند و شاید فعال‌تر یا عالی‌تر شوند. طاعون اژدها می تواند با سفر پیاده ها به دنیاهای مختلف گسترش یابد و در ابتدا می تواند مفید باشد. با این حال، در مرحله بعد می بینیم که باعث یک “فاجعه فاجعه بار” می شود. در دنیای بازی نیز اطلاعات بیشتری ارائه نشده است، بنابراین باید خودتان آن را پیدا کنید.

Dragonsplague به عنوان “نادر” توصیف می شود، بنابراین ممکن است اغلب ظاهر نشود. به نظر می رسد بازیکنان می توانند انتخاب کنند که یا به دنبال درمان باشند یا از مزایای افزایش پیاده استفاده کنند. نگرانی ها ممکن است به دلیل اینکه ظاهر آنها شیطانی تر می شود ایجاد شود.

جزم اژدها 2 در 22 مارس برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. آخرین تریلر را اینجا ببینید و در مورد حرفه جدید Warfarer و Meisters که می توانند مهارت های مختلف را به شما آموزش دهند بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید