“Dragon’s Dogma 2” به طور رسمی در تاریخ 22 مارس 2024 اکران خواهد شد.


بالاخره Capcom برگزار شد جزم اژدها 2 Showcase تایید کرد که بازی اکشن RPG جهان باز در ۲۲ مارس ۲۰۲۴ برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها هم اکنون در دسترس هستند. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

محیط تا حدودی شبیه به بازی اول است، اما در یک دنیای موازی (چهار برابر بزرگتر) اتفاق می افتد. مشخص نیست که این موضوع چگونه بر داستان تأثیر می گذارد، اما قلب بازیکنان توسط اژدهای نمادین حذف می شود و به Arisen تبدیل می شوند. این بار، آنها درگیر توطئه ای می شوند که پادشاهی فرموند را درگیر می کند و ملکه دیسا در تلاش است تا پسرش، آریسن دروغین را به عنوان پادشاه منصوب کند.

از سوی دیگر، پادشاهی جانوران باتال نیز وجود دارد که توسط کاهن اعظم نادینیا رهبری می شود. این کشور با پیاده ها و آرینس ها متفاوت از ورموند رفتار می کند، اما موافق است که اژدهاها تهدیدی هستند که باید با آنها مقابله کرد. شخصیت‌های دیگری از این دست نیز در طول سفر شما ظاهر می‌شوند و همچنین می‌توانید مکان‌های جدیدی مانند Elf’s Sacred Arbor را کشف کنید.

جزم اژدها 2 این نسخه در نسخه های استاندارد و دلوکس منتشر خواهد شد که نسخه دوم حاوی چندین آیتم درون بازی است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید و برای نیازهای کامپیوتر اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید