Dragon’s Dogma 2 در تاریخ 22 مارس 2024 با جزئیات در نسخه Deluxe در Steam منتشر می شود.


Capcom میزبان یک رویداد جدید است جزم اژدها 2 در ویترین امروز، کارگردان Hideaki Ino قول داده است که تاریخ اکران را اعلام کند. پس از اینکه PEGI فاش کرد که بازی اکشن RPG در 22 مارس 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد، لیست Steam آن نیز همین موضوع را تایید کرد. ما همچنین جزئیات جدیدی در مورد مزایای پیش‌سفارش و نسخه‌های لوکس ارائه می‌دهیم.

نسخه‌های استاندارد و لوکس را پیش‌سفارش دهید و Quartet برتر سلاح‌ها را به‌صورت رایگان دریافت کنید (این دومی همچنین با حلقه تضمین ارائه می‌شود). نسخه Deluxe شامل بازی پایه و “Adventurer’s Boon – New Journey Pack” است که کیت کمپینگ کاوشگر را ارائه می دهد. جزم اژدها مجموعه موسیقی و صدا، فانوس دود Harpsnare (برای جذب هارپی ها) و آویز دلچسب (که به عنوان “هدیه ای متفکرانه” توصیف می شود).

همچنین شامل: Ambivalent Rift Incense برای تغییر شیب پیاده، کلید زندان موقت، Transmogrification (ویرایشگر شخصیت)، Wakestone برای زنده کردن مردگان، و در طرف دیگر شکاف شما همچنین 1500 کریستال ریفت برای استفاده دریافت خواهید کرد. این بیت آخر می تواند ارز ممتاز باشد، به خصوص که PEGI خریدهای درون بازی را در رتبه بندی فهرست می کند.

از جزم اژدها 2 این ویترین به مدت 15 دقیقه در ساعت 13:00 PT پخش می شود و نوید گیم پلی جدیدی را می دهد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Dragon's Dogma 2 Deluxe Edition_01
صفحه استیم Dragon's Dogma 2نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید