فروش «Dragon’s Dogma 2» از 2.5 میلیون نسخه فراتر رفت


جزم اژدها 2 اضافه شدن ریزتراکنش‌ها پس از راه‌اندازی، تعداد زیادی از مردم را آزار می‌دهد، اما علیرغم واکنش شدید جامعه، RPG اکشن جهان باز شروعی عالی دارد. علاوه بر تحسین گسترده، از زمان انتشار تاکنون فروش بسیار شگفت انگیزی داشته است.

کپکام اعلام کرد جزم اژدها 2 بیش از 2.5 میلیون دستگاه در سراسر جهان در تمام پلتفرم ها فروخته شد. این بازی یک هفته و نیم پیش در 22 مارس عرضه شد، بنابراین شتاب فروش اولیه مطمئناً چشمگیر است. شرکت نیز جزم اژدها این سریال بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است.

اخیرا گزارش شده است، جزم اژدها 2 از بزرگترین عرضه بازی های جدید در سال 2024 در بریتانیا لذت برده است. در ژاپن، این بازی در رتبه دوم جدول فروش فیزیکی هفتگی قرار گرفت.

Capcom اولین آپدیت را منتشر کرد جزم اژدها 2 هفته گذشته یک گزینه درپوش 30 فریم در ثانیه، جابجایی بین ردیابی پرتو و تاری حرکت و موارد دیگر اضافه کردیم. این شرکت همچنین اخیراً نظرسنجی را ارسال کرده و در مورد علاقه به DLC بالقوه برای RPG اکشن جهان باز سؤال می کند.

در بررسی بازی، امتیاز 10/10 را به آن دادیم.جزم اژدها 2 یک نسخه پیشگامانه از RPG اکشن جهان باز است. از دنیای کاملاً فراگیر و نبردهای باورنکردنی آن گرفته تا مجموعه‌ای از سیستم‌ها که گیم‌پلی جدید شگفت‌انگیزی را امکان‌پذیر می‌کنند، دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم کپکام به روش‌های مختلف ارائه می‌شود. به طور طبیعی، بسیاری از ویژگی های عجیب و غریب ممکن است برای برخی افراد آزاردهنده باشد، اما این ویژگی های عجیب و غریب است که این فیلم را به تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی تبدیل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جزم اژدها 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید