Dragon's Dogma 2 دارای محتوای کاملاً اختیاری است که بسیاری از بازیکنان آن را پیدا نمی کنند.


اصلی جزم اژدها یک تجربه دنیای باز عظیم بود، اما Capcom قول می‌دهد که دنباله بعدی حتی بزرگ‌تر خواهد بود، بنابراین مشخص نیست که بازی چقدر محتوا ارائه می‌کند و چه نوع کیفیتی را می‌توانیم از طرف بازی انتظار داشته باشیم. قطعاً انتظارات در حال افزایش است. محتوا.

با توجه به این نکته، Capcom اخیراً در ویدئویی که توسط IGN منتشر شده است، Sphinx را فاش کرد و آن را به عنوان یک دشمن مرموز کاملا اختیاری توصیف کرد که بازیکنان به دنبال آن خواهند بود، و همچنین به طور خلاصه به موارد دیگر در همان ویدیو اشاره کرد. جزم اژدها 2 حاوی محتوای اختیاری است.

به گفته طراح اصلی بازی کنتو کینوشیتا، این بازی دارای طراحی ساختاری و سرعتی است که به داستان اصلی وفادار می ماند، اما همچنین دارای محتوای اختیاری فراوانی در سراسر نقشه گسترده جهان باز است. گفته می شود که وجود دارد.

کینوشیتا گفت: «نقشه به قدری بزرگ است که اگرچه طراحی سطح براساس ترتیبی است که می‌خواهیم بازیکن برود، شخصیت‌ها همیشه در گوشه‌ها قرار می‌گیرند». “من فکر می کنم این منحصر به فرد برای بازی های جهان باز است.”

کینوشیتا و کارگردان، هیداکی ایتسونو، مدام در مورد «اتلاف مجلل» از وجود محتوای کاملاً اختیاری شوخی می کردند. جزم اژدها 2 اولی می افزاید که پنهان خواهد شد، و اضافه می کند که محتوای جانبی “قابل توجهی” وجود خواهد داشت که بازیکنان آن را پیدا نمی کنند مگر اینکه به دنبال آن بگردند.

Itsuno گفت: «ما چیزهای زیادی ایجاد کرده‌ایم که بازیکنان لزوماً نیازی به یافتن آن‌ها ندارند، اما اگر پیدا کنند به طرز باورنکردنی حرکت می‌کنند. “اگر بخشی از بازی وجود دارد که نیازی به کشف آن ندارید، می توانید آن را بدون پیدا کردن کامل کنید. فقط این است که…”

کینوشیتا با خنده گفت: «این یک ضایعات مجلل است.

آقای Itsuno گفت: “درست است.” اما این کاری است که ما اغلب این بار انجام داده ایم.

کینوشیتا افزود: “خیلی چیزها وجود دارد که نمی توانید به دست آورید مگر اینکه خودتان بروید و آنها را بدست آورید.”

جزم اژدها 2 ' در 22 مارس برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. فیلم‌های گیم‌پلی اخیراً منتشر شده برای حرفه‌های جنگنده، دزد، جنگجو، جادوگر و شیاد را تماشا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید