Dragon’s Dogma 2 – تاریخ انتشار جهانی مشخص شد


شتاب انتشارهای جدید بزرگ در سال 2024 هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد و نسخه دیگری در نزدیکی گوشه است. با این حال، در آن گروه، جزم اژدها 2 این احتمالاً همان بازیی است که اکثر مردم به آن توجه دارند. همانطور که هیجان برای راه اندازی قریب الوقوع آن افزایش می یابد، Capcom جزئیات مربوط به تاریخ دقیق عرضه جهانی بازی را در تمام پلتفرم ها به اشتراک گذاشته است.

در رایانه شخصی (به عنوان مثال استیم)، جزم اژدها 2 در حال آماده شدن برای انتشار همزمان در سراسر جهان است، به این معنی که قفل آن در همه جا به طور همزمان باز خواهد شد. اگر در ساحل غربی آمریکای شمالی هستید، 21 مارس ساعت 5 بعد از ظهر است، در حالی که در نیوزلند ساعت 13 بعد از ظهر 22 مارس خواهد بود.

در همین حال، در PS5 و Xbox Series این بدان معناست که بازیکنان این گزینه را خواهند داشت که منطقه کنسول خود را تنظیم کنند. به نیوزلند بروید تا بتوانید قفل بازی را زودتر باز کنید.

البته، بازیکنان می توانند قبل از انتشار بازی نیز یک شروع عالی داشته باشند. جزم اژدها 2 Character Creator به صورت رایگان در تمامی پلتفرم ها در دسترس است و همچنین می توانید شخصیت های ساخته شده خود را در طول بازی انتقال دهید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید