بررسی کلی بازی Dragon’s Dogma 2، حرفه ها، مبارزات و ویژگی های جدید


Capcom یک برنامه آنلاین را در Tokyo Game Show 2023 راه اندازی کرده است که گیم پلی و جزئیات جدید را اعلام می کند. جزم اژدها 2. کارگردان Hideaki Itsuno در مورد چهار حرفه اولیه و ویژگی های مختلفی که بازیکنان می توانند از RPG اکشن انتظار داشته باشند صحبت کرد. دو منطقه برای کشف وجود دارد. وارمیند توسط آریسن اداره می شود که اژدها را شکست داد و باتار شهری است که بر روی خرابه های باستانی ساخته شده و توسط حیوانات وحشی اداره می شود.

چهار حرفه برای شروع وجود دارد و می توانید هر زمان که بخواهید آنها را تغییر دهید. جنگنده ها شمشیرها و سپرهای یک دست حمل می کنند و روی نبردهای نزدیک متمرکز هستند. کمانداران از حملات دامنه دار استفاده می کنند، به ویژه در برابر دشمنان پرنده با تیر و کمان. آنها می توانند از تیرهای انفجاری و کور کننده استفاده کنند و هدف گیری سوم شخص نیز پشتیبانی می شود.

Mage یک طلسم دوربرد است، اما همچنین می تواند متحدان را شفا دهد و از آنها حمایت کند. طلسم های پیشرفته تر به طلسم های طولانی تری نیاز دارند. در نهایت، دزدانی هستند که از خنجر برای حمله به دشمنان استفاده می‌کنند و پس از حمله با گام‌های سریع دور می‌شوند.

همچنین حرفه های پیشرفته ای مانند Duospear برای نبردهای نزدیک و Mystic Spearhand برای جادوی دوربرد وجود دارد. Magic Archer نیز بازمی گردد و مهارت هایی را ارائه می دهد که تیرهای جادویی را پرتاب می کند، درمان و پشتیبانی می کند و به هزینه HP در یک منطقه وسیع آسیب وارد می کند.

در حین مبارزه می توان از بشکه های انفجاری برای تخریب بخش هایی از محیط و رهاسازی سیلاب های آب به سمت دشمن استفاده کرد. در برخی موارد، ساکنان دیگر نیز ممکن است پیاده را همراهی کنند. NPC ها ممکن است در طول ماموریت ها با شما تماس بگیرند یا ممکن است آنها را از NPC هایی که ذخیره کرده اید دریافت کنید. یک پیاده با دانش جستجو شما را راهنمایی می کند و حتی ممکن است در صورت سقوط از ارتفاع زیاد شما را بگیرد.

هنگام تکمیل ماموریت‌ها، سوار گاری گاوی به مکان‌های اصلی شوید و چشمان خود را ببندید تا زمان سریع‌تر بگذرد. با این حال، مراقب باشید زیرا ممکن است در راه مورد حمله قرار بگیرید. محیط دائما در حال تغییر است و به خصوص در شب خطرناک است. هیچ نوری وجود ندارد بنابراین نمی توانید پاهای خود را ببینید و هیولاهایی که فقط در شب وجود دارند ممکن است ظاهر شوند. کیت های کمپینگ برای گذراندن شب و بازیابی قدرت شما عالی هستند.

جزم اژدها 2 تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما قرار است برای Xbox Series X/S، PS5 و PC نمایش داده شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید