تنها یک اسلات ذخیره در Dragon's Dogma 2 وجود دارد


حتی با وجود تعداد زیادی بازی نقش آفرینی بزرگ که در هفته های آینده منتشر می شوند. جزم اژدها 2. دنباله‌ای بر اکشن RPG منتشر شده توسط کپکام در سال 2012، به کارگردانی Hideaki Itsuno، انتظار می‌رود که در مقیاس بزرگی با جهانی چهار برابر بزرگتر از اثر قبلی باشد. با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر می‌خواهید چندین ذخیره انجام دهید و به طور بالقوه به نقطه قبلی بازگردید، فقط یک اسلات ذخیره دارید.

IGN ژاپن این موضوع را در یک پیش‌نمایش اخیر تأیید کرد و اظهار داشت: «این بازی فقط یک اسلات ذخیره دارد و ذخیره‌های خودکار و ذخیره‌های دستی آن اسلات را به اشتراک می‌گذارند» (ترجمه توسط DeepL). با توجه به اینکه بازی از سفر سریع و تمرکز بر روی غوطه ور شدن جلوگیری می کند (غیر از محتوای جانبی فراوان مانند Sphinx)، می تواند برای کسانی که به عناوین دنیای باز سنتی عادت دارند، بار سنگینی باشد.

با این حال، این چیز جدیدی برای سریال نیست. جزم اژدها 1 همچنین فقط یک اسلات ذخیره وجود داشت. پخش‌کننده‌های رایانه شخصی می‌توانند با تعویض فایل‌های ذخیره شده، این مشکل را حل کنند، اما باید دید که آیا در ادامه این کار امکان‌پذیر خواهد بود یا خیر.

جزم اژدها 2 در 22 مارس برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. این اولین بازی 70 دلاری کپکام است و با وجود اینکه یک دنباله است، بازیکنانی که برای اولین بار بازی می کنند می توانند بدون هیچ مشکلی با خیال راحت وارد بازی شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید