کارگردان «Dragon's Dogma 2» به خاطر طولانی شدن این دنباله عذرخواهی کرد


باور طرفداران نسخه اصلی ممکن است سخت باشد، اما جزم اژدها 2 در عرض 3 ماه منتشر خواهد شد. با در نظر گرفتن اولین بازی که در سال 2012 برای Xbox 360 و PS3 عرضه شد و پس از آن Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch عرضه شد، مدت زیادی می گذرد.

کارگردان Hideaki Itsuno در آخرین شماره مجله Play این موضوع را تایید کرد و اظهار داشت که مایل است بلافاصله پس از انتشار نسخه اصلی روی دنباله آن کار کند. ما می‌خواستیم فوراً دنباله‌ای بسازیم.» [the original game] متاسفم که همه را برای مدت طولانی منتظر گذاشتم.

“من بسیار سپاسگزارم که می بینم طرفداران زیادی برای کیفیت بازی ارزش قائل هستند و در طول سال ها از آن حمایت می کنند. حمایت طرفداران بازی در داخل و خارج از Capcom چیزی است که این پروژه را ممکن می کند. Itsuno همچنین گفت که تیم “جلسات چند روزه” در مورد ایده های دنباله دار داشت که بهترین ایده ها در نیمه های شب منتشر می شد.

جزم اژدها 2 این بازی در تاریخ 22 مارس برای Xbox Series X/S، PS5 و PC با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود. این بازی در دنیایی جایگزین چهار برابر بزرگتر از بازی اول اتفاق می افتد و بازیکنان در حال کاوش در فرموند و باتار هستند. همچنین حرفه های جدیدی مانند Mystic Spearhand و Trickster و تخصص هایی برای پیاده ها مانند صحبت کردن و تفسیر الوی برای بازیکن وجود دارد. برای آخرین جزئیات در مورد اکشن RPG آینده، اینجا را ببینید. یا گیم پلی جدید را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید