Dragon Quest Treasures اکنون در رایانه شخصی موجود است


پس از انتشار به عنوان نرم افزار انحصاری برای نینتندو سوییچ، Square Enix گنجینه های جستجوی اژدها انتشار شگفت انگیز برای رایانه شخصی از طریق Steam. نسخه استاندارد با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که نسخه Digital Deluxe 54.99 دلار قیمت دارد و شامل آیتم های مختلف در بازی است. تریلر انتشار را در زیر ببینید.

با بازی اریک و میا دراگون کوئست 11 فانتوم ریوربراسیون، داستان نشان می دهد که چگونه برادران از دراکونیا روحیه می گیرند. در حالی که به دنبال گنج هستند، آنها باید در جستجوی هفت سنگ اژدها قاره را کاوش کنند. خوشبختانه، آنها تنها نیستند، زیرا بازیکنان می توانند هیولاها را استخدام کنند تا توانایی های خود را برای اکتشاف، ناوبری و حتی مبارزه به کار گیرند.

به پایگاه خود بازگردید، همچنین می‌توانید گنج‌هایی را برای طلا بفروشید و سلاح‌ها و ابزارهای قدرتمند را کشف کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی و نحوه عملکرد آن، تریلر کلی ما را بررسی کنید. کسانی که نسخه PC را تا ساعت 9 صبح به وقت محلی در 28 ژوئیه خریداری کنند، 15 گلوله فول هیل، 10 گلوله بهتر بادی و 10 بال Chimera دریافت خواهند کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *