Dragon Quest Builders در 13 فوریه برای رایانه های شخصی عرضه می شود


اسکوئر انیکس اعلام کرد سازندگان کوئست اژدها ” در تاریخ 13 فوریه، بیش از سه سال پس از دنباله آن، از طریق Steam برای رایانه های شخصی عرضه می شود. قیمت خرده فروشی 27.99 دلار است، اما سازندگان اژدها کوئست 2 تخفیف دریافت کنید.

سازندگان کوئست اژدها در الفگارد اتفاق می‌افتد، جایی که بازیکنان برای شکست دادن اژدها کار می‌کنند، می‌سازند و موارد دیگر. موادی برای جمع‌آوری و ساختمان‌هایی برای ایجاد وجود دارد، و شما شهری ایجاد خواهید کرد که NPCها در آن جمع می‌شوند. این شامل چندین پیشرفت و تغییرات در کیفیت زندگی است، از جمله Big Bash در ادامه، که به بازیکنان اجازه می‌دهد چندین شی را در یک منطقه به طور همزمان نابود کنند و Undo که اشیا را بازنشانی می‌کند.

در مرحله رایگان Terra Incognita، اکنون می توانید بلوک ها را دو برابر بیشتر روی هم قرار دهید. نسخه Steam همچنین شامل تمام DLC های منتشر شده، از جمله حالت های ساخت رایگان «Terra Incognita: Magic Carpet»، «Boss Monster Model Set»، «Astronomy Set» و «Pixel Ring» است.

لطفاً منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید. سازندگان کوئست اژدها اولین بار در سال 2016 منتشر شد و برای PS4، PlayStation Vita، Nintendo Switch، iOS و Android در دسترس است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید