تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی به نسخه بازسازی شده Dragon Quest 3 HD-2D اضافه شد


همانطور که روز گذشته وعده داده شده بود، Square Enix بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 موجود است. می‌توانید در زیر، با حسن نیت فامیتسو، نحوه کار اکتشاف جهان، منوها، مبارزه و موارد دیگر را بررسی کنید.

توسعه داده شده توسط تیم Asano و Artdink، Octopath Traveler، Dragon Quest 3 HD-2D Remake در آریاهان واقع شده است. به عنوان فرزند اورتگا افسانه ای، بازیکنان برای شکست دادن شیطان بزرگ، باراموس، وارد ماجراجویی می شوند. بازسازی به شما امکان می دهد ظاهر را شخصی سازی کنید (گزینه های A و B موجود هستند) و رابط کاربری چندین بار بهبود یافته است.

محیط هایی مانند جنگل ها، بیابان ها و تندرا در انتظار شما هستند و می توانید گنج هایی را در سیاه چال ها، برج ها و غارهای مختلف کشف کنید. چرخه روز/شب دارد و مانند نسخه اصلی، نبردهای تصادفی وجود دارد. وقتی وارد مبارزه می‌شوید، دیدگاه شما به دید اول شخص از مهمانی‌تان و هنگام وارد کردن خسارت تغییر می‌کند.

بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 در تاریخ 14 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC، Xbox One و Nintendo Switch عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید