شایعات حاکی از آن است که اطلاعات مربوط به بازسازی Dragon Quest 3 HD-2D بالاخره در سال جاری منتشر خواهد شد.


اولین بار در سال 2021 اعلام شد بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 بازی ای است که برای مدتی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است، اما با توجه به سکوت کامل Square Enix از زمان معرفی بازی، نگرانی ها همچنان افزایش می یابد. اما به نظر می رسد که ممکن است به زودی تغییر کند.

حداقل این چیزی است که به نظر می رسد افشاکننده برجسته میدوری در توییتر پیشنهاد می کند. بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 این افشاکننده ادعا کرد که توسعه بازی در آینده نزدیک “هنوز در حال انجام است” و اسکوئر انیکس احتمالاً در اواخر سال جاری جزئیات جدیدی را اعلام خواهد کرد.

افشاگر اشاره نکرده است که دقیقاً چه زمانی این اتفاق می افتد، اما با توجه به برنامه ریزی های متعدد تابستانی برای آینده نزدیک، امیدواریم که زمان زیادی طول بکشد تا بازسازی دوباره ظاهر شود.

در همین حال، Square Enix نیز در حال کار بر روی توسعه است. Dragon Quest 12 Flame of Fate, ورودی اصلی بعدی این سری در Unreal Engine 5 در حال توسعه است. با این حال، گزارش های اخیر ادعا می کنند که بازی به دلیل مشکلات طولانی مدت تولید، در پشت صحنه چندین تاخیر داخلی را تجربه کرده است. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید