بازسازی Dragon Quest 3 HD-2D دارای حالت گرافیکی و 3 تنظیمات دشواری است


اسکوئر انیکس بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 تاریخ انتشار در نهایت طی آخرین نسخه Nintendo Direct اعلام شد. چندین پیش نمایش نیز در ژاپن منتشر شد که حالت گرافیکی کنسول و گزینه های دشواری متعدد را تایید می کرد.

طبق گفته Game*Spark (ترجمه شده توسط Automaton-Media)، نسخه PS5 دارای یک حالت گرافیکی و یک حالت عملکرد خواهد بود. دومی نرخ فریم را در اولویت قرار می دهد، بنابراین حالت اول کیفیت واقعی یا وضوح تصویر است. اگرچه فقط PS5 نام دارد، این گزینه باید در Xbox Series X/S نیز موجود باشد (کامپیوتر نیز احتمالاً تا وضوح 4K و نرخ فریم بالاتر را پشتیبانی می کند).

تنظیمات سختی عبارتند از Drakki Quest، Dragon Quest و Draconian Quest. در کمترین سختی، بازیکنان آسیب بیشتری وارد می کنند و باس ها به طور خودکار سلامتی را بازسازی نمی کنند. با این حال، در سخت ترین حالت ها، باس ها استخرهای HP بالاتری دارند. همچنین توزیع XP و طلا کمتر خواهد بود. نکته مثبت این است که تقریباً در هر زمان می توانید ذخیره کنید و ذخیره خودکار نیز در دسترس است.

در پیش نمایش، اژدها کوئست 6یادآوری مهارتی است که به شما امکان می دهد مکالمات با NPC ها را به خاطر بسپارید و بعداً دوباره به آنها گوش دهید. اژدها کوئست 3این مهارت در انحصار نسخه های Super Famicom و Game Boy Color است. این بازسازی همچنین راهنماهای جستجو و تنظیمات سرعت را برای مبارزه و اکتشاف ارائه می دهد.

بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 این بازی در تاریخ 14 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید