سازنده سریال می‌گوید توسعه بازسازی HD-2D Dragon Quest 3 “به آرامی در حال پیشرفت است”


بازگشت به می 2021. جستجوی اژدها این فرنچایز فاش شده است و چندین عنوان جدید از جمله اضافه شده است گنجینه های جستجوی اژدها، Dragon Quest 12 Flame of Fate و بازسازی HD-2D اژدها کوئست 3 اعلام شده است. Dragon Quest Treasures روی نینتندو سوییچ (و اخیراً رایانه شخصی) در دسترس است و تیم سال گذشته فاش کرد که سخت در حال کار روی عنوان اصلی بعدی خود هستند.

در مورد سوال، بازسازی HD-2D Dragon Quest 3، سازنده سریال یوجی هوری اخیراً در نشست جهانی Cosplay Summit 2023 به Famitsu فاش کرد که توسعه “بسیار پیوسته در حال پیشرفت است” (ترجمه توسط Gematsu). آقای حوریی در مورد مشارکت خود در ساخت نسخه بازسازی شده گفت: اژدها کوئست 3من یک بار قبل از خودم آن بازی را ساختم، بنابراین چیزهای زیادی در مورد آن می دانم، بنابراین می توانم توصیه هایی مانند “اگر می خواهید چیزی را تغییر دهید، باید این کار را انجام دهید.”

تیم در حال کار بر روی “چیزهای مختلف” است، اما متاسفانه Horii آخرین اطلاعات را در اختیار نداشت. اژدها کوئست 12. “در مورد آن چه؟” اژدها کوئست 12، هنوز چیز زیادی نمی توانم بگویم. ”

در حال توسعه توسط Amata Co., Ltd. و Team Asano بازسازی HD-2D Dragon Quest 3استفاده كردن مسافر هشت پا موتوری که تصاویر چشمگیر جدیدی ایجاد می کند. پلتفرم‌های بازی به جز «کنسول‌های بازی خانگی» هنوز معرفی نشده‌اند، اما قرار است به‌طور همزمان در سراسر جهان عرضه شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *