«Dragon Quest 12: Flames of Fate» به تعویق افتاد، گزارش شده است که تهیه کننده کهنه کار سریال استعفا داد


از زمان اعلام در سال 2021، Dragon Quest 12 Flame of Fate در واقع به‌روزرسانی‌های مهم زیادی دریافت نکرده است، اما گزارش جدیدی که توسط بلومبرگ منتشر شده است، جزئیات جدیدی از پشت صحنه مربوط به توسعه، از جمله برخی تغییرات مهم در رهبری تیم توسعه را روشن می‌کند. من حدس می‌زنم.

اسکوئر انیکس قرار است به زودی یک سازماندهی مجدد داخلی بزرگ را آغاز کند، که باعث می شود این شرکت دوباره بر روی نسخه های پرچمدار بزرگ تمرکز کند و سعی کند فروش عناوین پرچمدار را احیا کند. به عنوان بخشی از این تلاش ها، طبق گزارش بلومبرگ، جستجوی اژدها تغییر قابل توجهی در رهبری سریال رخ خواهد داد.

به طور خاص، گزارش شده است که یو میاکه قصد دارد از سمت خود به عنوان تهیه کننده اصلی سریال استعفا دهد. آقای Miyake در هیئت مدیره Square Enix خدمت می‌کند و مسئولیت نظارت بر پروژه‌های بزرگ متعددی را بر عهده داشته است. جستجوی اژدها رهایی. Dragon Quest 12 Flame of Fate با این حال، منابع بلومبرگ می گویند که تاخیرهایی در توسعه وجود داشته است و Miyake از آن زمان به سمت رهبری بخش بازی های موبایل Square Enix منصوب شده است.

بر اساس گزارش ها، محتمل ترین نامزدها برای جایگزینی Miyake به عنوان تهیه کننده اصلی عبارتند از: جستجوی اژدها نویسنده این مجموعه (از جمله قسمت اصلی دوازدهم آینده) یوسوکه سایتو است. NieR او همچنین به عنوان تهیه کننده این سریال فعالیت می کرد Dragon Quest 10.

Dragon Quest 12 Flame of Fate با Unreal Engine 5 توسعه یافته است و Orca به عنوان یک توسعه دهنده کار می کند. طبق گفته اسکوئر انیکس، آنها “بازی را با نگاهی به 10 تا 20 سال آینده توسعه می دهند.” جستجوی اژدها سلسله. “نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید