کارگردان Dragon Quest 12 Flame of Fate به دلیل کمبود خبری عذرخواهی کرد


در سالهای اخیر جستجوی اژدها طرفداران کاملاً از اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به نسخه‌های بعدی این مجموعه بیزار بودند.با این حال، اخیراً یک به روز رسانی طولانی مدت مورد انتظار است بازی Dragon Quest 3 HD-2D Remakeاسکوئر انیکس تایید کرده است که این بازی برای کدام پلتفرم‌ها ساخته می‌شود، اما چه زمانی می‌توانیم انتظار چیزی مشابه را از نسخه اصلی بعدی این سری داشته باشیم؟

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد این سریال در توییتر منتشر شد. جستجوی اژدها یوجی هوری، تهیه کننده، کارگردان و فیلمنامه نویس، Dragon Quest 12 Flame of Fate در سال 2021 اعلام شد.

Horii گفت که تیم توسعه RPG در حال کار بر روی این بازی است و این بازی با همکاری سازندگان سری، آهنگساز موسیقی Koichi Sugiyama (که در سال 2021 درگذشت) و طراح شخصیت و کارگردان هنری Koichi Sugiyama که فوت کرد، انجام می شود. او در اوایل سال جاری گفت که می‌خواهد آن را ادای احترام پس از مرگش به آکیرا توریاما کند.

حریری نوشت: از همه کسانی که تبریک فرستادند بسیار سپاسگزارم. “متاسفم که باعث نگرانیت شدم. اژدها کوئست 12، من تازه داشتم جلسه می گذاشتم. هنوز نمی توانم وارد جزئیات شوم، اما دوست دارم اثری بسازم که در خور آثار دو مردی باشد که از دنیا رفتند. بهترین تلاشم را می کنم!

Dragon Quest 12 Flame of Fate در حال حاضر با استفاده از Unreal Engine 5 در حال توسعه است و با در نظر گرفتن 10 تا 20 سال آینده در حال توسعه است. جستجوی اژدها سلسله”. جزئیاتی مانند زمان عرضه و پلتفرم های آن در حال حاضر مشخص نیست، اما گزارش های اخیر به مشکلات توسعه و تاخیرهای داخلی اشاره کرده اند. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید