“Dragon Ball Z Kakarot” بیش از 8 میلیون نسخه فروخت


Bandai Namco است دراگون بال زد کاکاروتتایید شده است که بیش از 8 میلیون دستگاه فروخته شده است. نقطه عطف اصلی قبلی فروش 4.5 میلیون دستگاه در دسامبر 2021 بود.توییت جدید رسمی توپ اژدها توییتر بازی از طرفداران تشکر کرد و افزود: “امیدواریم منتظر باشید تا ببینید در ادامه چه اتفاقی می افتد!”

توسعه یافته توسط CyberConnect2، دراگون بال زد کاکاروت آخرین قسمت از انیمه/مانگا نمادین مرحوم آکیرا توریاما است. Son Goku که اکنون بالغ شده است، Saiyans، Planet Namek، Cell و Buu را بررسی می کند. در DLC پس از انتشار، نبرد خدایان فیلمی که برای اولین بار فرم Super Saiyan God را نشان داد سفر بعدی گوکو،در نتیجه توپ اژدها z خط داستان.

نه Bandai Namco و نه Cyber ​​Connect Two برنامه های بعدی خود را اعلام نکرده اند. با این حال، Bandai Namco یک پنل Summer Showcase در Anime Expo در تاریخ 5 جولای برگزار خواهد کرد که “مملو از اطلاعیه ها، افشاگری ها و اولین نگاهی به بازی های انیمه مورد انتظار خواهد بود.” این امکان وجود دارد که آنها فصل بعدی را اعلام کنند، که احتمالاً شامل یک “تورنمنت قدرت” خواهد بود. توپ اژدها فوق العادهدر ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

دراگون بال Z Kakarot موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما را بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید