جرقه زدن توپ اژدها! تریلر ZERO دارای نبردهای اپیزودیک، نبردهای سفارشی و چند نفره محلی است


Spike Chunsoft و Bandai Namco جرقه زدن توپ اژدها! صفربا برجسته کردن حالت های مختلفی که بازیکنان هنگام راه اندازی به آنها دسترسی خواهند داشت. نبردهای چند نفره با تقسیم صفحه نیز تایید شده است، اما هشدارهایی وجود دارد. تریلر زیر را تماشا کنید.

نبرد قسمت است توپ اژدها z و فوق العاده، هشت شخصیت قابل بازی وجود دارد. تعداد تمام مراحل یکسان نیست. بیشترین مرحله را برای گوکو دارد، از مبارزه با رادیتز تا تورنمنت قدرت. نکته مثبت این است که برخی از کات سین ها را می توان از منظر اول شخص مشاهده کرد که به غوطه وری می افزاید و انتخاب های شما می تواند نتایج متفاوتی داشته باشد.

نبردهای سفارشی شامل چندین “نبرد اصلی” با شرایط پیروزی منحصر به فرد و صحنه های برش رویداد است. البته می توانید یک نبرد را با کات سین های قبل و بعد از نبرد نیز تنظیم و آپلود کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند «محتوای موجود را به‌عنوان پایه در ارتباط با نبردهای جایزه ویرایش و استفاده کنند»، بنابراین این یک امتیاز مثبت است.

در نهایت، یک بازی چند نفره محلی برای اکشن تقسیم صفحه وجود دارد، اما این فقط در مرحله اتاق زمان Hyperbolic موجود است. از آنجایی که در ابتدا برای بازی تک نفره طراحی شده بود، به نظر می رسد “مقداری در هنگام انتخاب شخصیت ها” وجود دارد.

جرقه زدن توپ اژدها! صفر این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها اکنون در دسترس هستند و نسخه‌های Digital Deluxe و Ultimate با سه روز دسترسی زودهنگام ارائه می‌شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید