جرقه زدن توپ اژدها!Zero تریلر جدیدی برای معرفی Goku و Vegeta دریافت می‌کند، فهرستی را متلک می‌کند


Bandai Namco تریلر جدیدی از بازی آینده منتشر کرده است جرقه زدن توپ اژدها!صفر، بر یکی از نمادین ترین رقابت ها در تمام انیمه ها تمرکز دارد: Goku vs. Vegeta. این تریلر که در زیر می توانید تماشا کنید، این دو نفر را در حال مبارزه با یکدیگر در مکان های مختلف نشان می دهد.

تریلر کمی احترام نشان می دهد توپ اژدها z، کارها را با نمایش اولین مبارزه این دو آغاز می کند، سپس ما را به آینده ای می برد که در آن هر دو توانستند به فرم Super Saiyan برسند. در پایان تریلر، Goku و Vegeta هر دو در حال استفاده از قدرت هایی هستند که در بازی یاد خواهند گرفت. توپ اژدها فوق العاده.

در پایان تریلر، فهرستی از بازیگران بالقوه نیز معرفی شده است. جرقه زدن توپ اژدها!صفر.علاوه بر این که اشکال مختلفی از Goku و Vegeta به عنوان شخصیت‌های جداگانه وجود دارد، به نظر می‌رسد که فهرست شخصیت‌های دیگری نیز دارد. توپ اژدها شخصیت‌هایی از سرتاسر سریال ظاهر می‌شوند، از جمله تین، کریلین، پرفکت سل، برولی، بارداک و حتی جیرن.

جرقه زدن توپ اژدها!صفر در جریان The Game Awards 2023 در ماه دسامبر اعلام شد و به عنوان جانشین مورد علاقه طرفداران معرفی شد. بودکای تنکایچی سلسله. جرقه زدن توپ اژدها!صفر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید