BioWare GM می‌گوید عنوان «Dragon Age: Veilguard» نشان‌دهنده «گروه بسیار عمیقی از دوستان» است.


از زمان معرفی آن در دسامبر 2018 تا شایعات عرضه آن در اواخر سال جاری، راه طولانی سپری شده است. عصر اژدها: محافظ حجاب (نام قدیمی عصر اژدها: Dreadwolfدر مصاحبه ای با IGN، GM BioWare Gary McKay تغییر نام را توضیح داد.

او تکرار کرد که سولاس “بخش مهمی از داستان باقی می ماند.” محافظ حجاب این نشان دهنده “گروه واقعاً عمیق و شگفت انگیزی از همراهان” است که بازیکنان با آن روبرو خواهند شد. یکی از چیزهای مهمی که می خواهم هواداران به خاطر بسپارند این است عصر اژدها این بازی تجربه متفاوت و جدیدی را ارائه می دهد. بیش از هر زمان دیگری، این بازی در اطراف شما و متحدان شما متمرکز است، گروهی که باید برای مبارزه در کنار شما جمع آوری کنید.

ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بازیکنان با متحدان منحصربه‌فردی که The Veilguard را تشکیل می‌دهند، ملاقات کنند، ارتباط برقرار کنند و روابط شخصی ایجاد کنند. این روح این بازی و این داستان است. چه کسی در ماجراجویی شما به شما خواهد پیوست؟، تا در کنار شما بجنگند و در نهایت کنارت بودن را انتخاب کن.”

مک کی همچنین تصریح کرد که این تغییرات برای تست تمرکز انجام نشده است، بلکه برای اینکه عنوان برای همتایانش معتبرتر شود. “ما، گرگ ترسناک این انتخاب مطمئن تری بود. بالاخره “Dreadwolf” نام باحالی است! آنچه برای ما مهم است این است که عنوان مناسب برای همراهان در قلب این ماجراجویی است که ما ایجاد کرده ایم. در طول توسعه، ما سخت کار کردیم تا یک پس‌استوری واقعاً عالی برای هر همراه ایجاد کنیم و آن را با داستان اصلی به شکلی معنادار تلاقی کنیم. ”

به سادگی” اژدها سن 4هر بازی در این سری داستان خود را بیان می کند و عنوان یک عنصر کلیدی است که به تنظیم صحنه برای ماجراجویی مستقل بعدی با قهرمانان، همراهان، قوس های داستانی، افراد شرور، تنظیمات و موارد دیگر کمک می کند نام چندان بیجا نیست عصر اژدها: ریشه ها و عصر اژدها: تفتیش عقاید.

عصر اژدها: محافظ حجاب گزارش ها حاکی از آن است که امسال عرضه خواهد شد، اما پلتفرم آن هنوز معرفی نشده است. یک ویترین 15 دقیقه ای در 11 ژوئن منتشر می شود که بخش افتتاحیه را به نمایش می گذارد و امیدواریم عمیق تر به نبرد بپردازد. مک‌کی تایید کرد که بازیکنان می‌توانند دو همراه را به نبرد بیاورند، دستور صادر کنند و از چرخ توانایی برای ایجاد ترکیب‌های قدرتمند استفاده کنند. با ما همراه باشید زیرا جزئیات بیشتر در روزهای آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید