عصر اژدها: همراهان گارد حجاب با یکدیگر درگیر می شوند حتی اگر شما عاشقانه درگیر نباشید.


عاشقانه سالهاست که جزء اصلی بازی های RPG بوده است و به جرات می توان گفت که BioWare نقش بزرگی در محبوبیت آن ایفا کرده است. عصر اژدها و تاثیر عمده این فرنچایز به طور خاص اغلب به شدت با RPG عاشقانه مرتبط است و به نظر می رسد Bioware به دنبال حفظ این سنت با بازی های آینده خود است. عصر اژدها: محافظ حجاب.

سازنده قبلاً اعلام کرده بود که بازیکنان می‌توانند بدون در نظر گرفتن جنسیت با همه همراهان روابط عاشقانه برقرار کنند، اما مدیر خلاقیت John Eppler اخیراً در مصاحبه با Eurogamer جزئیات بیشتری در این مورد ارائه کرده است. به گفته اپلر، محافظ حجاب به هر یک از همراهان “طعم و سبک منحصر به فرد” عاشقانه خود را بدهید، اما جالب است که اگر شخصیت هایی وجود داشته باشند که عاشقانه نیستند، ممکن است برخی از آنها با یکدیگر یا NPC های دیگر عاشقانه شوند.

“که در عصر اژدها Eppler گفت: “رمانس یک عنصر اصلی در بازی های BioWare است.” ما می خواستیم به هر یک از شخصیت ها سلیقه و سبک عاشقانه خود را بدهیم، بنابراین برخی از شخصیت ها ممکن است پرشورتر باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است بی گناه باشند، اما شما می توانید این روابط را با هر شخصیت ایجاد کنید.

و آنچه در مورد این بازی جالب است این است که حتی اگر شخصیت‌ها روابط عاشقانه با یکدیگر نداشته باشند، ممکن است شخصیت‌ها تصمیم بگیرند که به تنهایی روابط عاشقانه‌ای پیدا کنند، چه در درون تیم و چه در جهان.

پس در مورد شخصیت‌هایی که می‌خواهید رابطه افلاطونی با آنها حفظ کنید، چطور؟ به گفته اپلر، محافظ حجاب به اندازه عاشقانه معنادار خواهد بود.

«یکی از کارهایی که ما سعی کردیم انجام دهیم این بود محافظ حجاب او می گوید: «فقط داشتن یک رابطه عاشقانه کافی نیست. “برای شروع یک رابطه عاشقانه، ابتدا باید طرف مقابل را به خوبی بشناسید. و اگر تصمیم دارید که رابطه عاشقانه نداشته باشید، [romantic] حتی وقتی یک رابطه به پایان می رسد، ما نمی خواهیم که شما احساس قطع ارتباط کنید. اینطور نیست که “خوب، خط داستانی آنها پیشرفت نمی کند، پس تمام شد.”

ما می‌خواهیم روابط خود را خارج از روابط عاشقانه عمیق‌تر کنیم. ما می‌خواهیم دوستی‌هایمان را نه فقط بین خودمان و دوستانمان، بلکه بین دوستانمان در طول مهمانی عمیق‌تر کنیم.»

چند جزئیات بیشتر فاش شده است. عصر اژدها: محافظ حجابتایید شده است که یک بازی مبتنی بر ماموریت است و حالت های گرافیکی متعددی را روی کنسول ها ارائه می دهد. BioWare همچنین اطلاعات بیشتری در مورد مبارزات، متحدان، مکان هاب و موارد دیگر ارائه می دهد. همچنین می‌توانید گیم‌پلی ۲۰ دقیقه‌ای اخیر اکشن RPG را در اینجا ببینید.

عصر اژدها: محافظ حجاب پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید