Dragon Age: Veil Guard چندین گزینه دشواری خواهد داشت


بعد از آن عصر اژدها: محافظ حجاب از زمان اعلام ماه ژوئن، BioWare و EA به انتشار جزئیات جدید در مورد اکشن RPG ادامه داده اند. گزارشی که اخیراً از Game Informer منتشر شده است، اطلاعات جدیدی در مورد شخصیت خالق بازی، مکانیک های پیشرفت، مبارزات و موارد دیگر به ارمغان آورده است و اکنون مقاله دیگری که توسط این اوتلت منتشر شده است، جزئیات بیشتری در مورد گزینه های دشواری ارائه می دهد.

عصر اژدها: محافظ حجاب گزینه های دشواری متعددی برای بازیکنان وجود خواهد داشت که می توانند از بین آنها انتخاب کنند. حالت داستان نویس ساده ترین سختی است و به نظر می رسد بیشتر روی داستان تمرکز می کند تا چالش های رزمی. حالت ماجراجویی تعادل خوبی بین این دو است و احتمالا حالت پیش فرض خواهد بود.

سختی کابوس نیز موجود است، محافظ حجاب این سخت ترین حالت سختی است. بازیکنان می توانند در هر زمان که بخواهند سطح دشواری بازی را تغییر دهند، اما اگر در Nightmare بازی می کنید، به محض انتخاب آن قفل می شود.

سرانجام، عصر اژدها: محافظ حجاب گزینه‌های سختی بدون محدودیت نیز در دسترس هستند و به بازیکنان اجازه می‌دهند تا عناصر مختلف گیم‌پلی را به روش‌های مختلف مطابق با نیازهای خود سفارشی کنند. این شامل مواردی مانند راهیابی، کمک‌های هدف، زمان‌بندی شکست، خروجی آسیب و آسیب‌های وارد شده و حتی گزینه بدون مرگ می‌شود.

“[None of these options] کارگردان بازی کالین بوچر می گوید: «این تقلب است. “این گزینه ای است که به بازیکنان با همه توانایی ها اجازه می دهد در آن شرکت کنند.”

عصر اژدها: محافظ حجاب قرار است پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. تاریخ انتشار مشخصی در حال حاضر مشخص نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید