Dragon Age: Veil Guard دارای زره ​​های سفارشی ساخته شده با کلاس و شخصیت است


عصر اژدها: محافظ حجاب خالق شخصیت مجموعه ابزار قدرتمندی از گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا مهر خود را بر روی یک قهرمان سفارشی بگذارند. همچنین به نظر می رسد که مکانیسم پیشرفت چند لایه امکان سفارشی سازی حتی گسترده تر را فراهم می کند. علاوه بر این، بر اساس جزئیات جدیدی که توسط Game Informer فاش شده است، RPG اکشن همچنین به شما امکان می‌دهد که ساخت و مهمانی خود را با تجهیزات و زره‌ها تغییر دهید.

دنده و زرهی که شما مجهز می کنید نیز بسته به شخصیتی که به آن نگاه می کنید تغییر می کند. هر یک از اعضای حزب را می توان به زره، اسلحه، حلقه و لوازم جانبی مجهز کرد، اما دامنه اسلات برای قهرمان لوک بسیار گسترده تر است، از جمله دو سلاح، دو حلقه، یک کلاه ایمنی، یک طلسم و یک کمربند. به ویژه کمربندها بر اثربخشی معجون های شفابخش تأثیر می گذارند و کمربندهای باکیفیت نیز اثرات منحصر به فردی مانند شکست ناپذیری موقت دارند.

خیلی جالبه، عصر اژدها: محافظ حجاب همچنین زره و تجهیزات سفارشی برای کلاس ها و شخصیت های خاص وجود خواهد داشت. این به این معنی است که بازی دارای برخی زره ​​ها و تجهیزات است که به طور خاص برای کلاس های خاص یا شخصیت های خاص طراحی شده است.

در طول خلق شخصیت، بازیکنان می توانند زره “هدف” را ببینند. این نشان می‌دهد که زره در بازی اواسط تا آخر چه شکلی ایجاد می‌کنید و اگر می‌خواهید بر اساس آن تصمیم بگیرید، یک نگاه اولیه به شما می‌دهد. همچنین می‌توانید ببینید که لوک در یک فیلم با لباس‌های غیررسمی چگونه به نظر می‌رسد. علاوه بر این، بازی همچنین دارای یک سیستم ترانس ماگ “محکم” خواهد بود.

عصر اژدها: محافظ حجاب قرار است پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید