عصر اژدها: محافظ حجاب – درخت مهارت، کلاهک سطح و جزئیات توانایی های قابل باز شدن


BioWare عصر اژدها: محافظ حجاب، این بار به عنوان بخشی از داستان جلد Game Informer. کارگردان کورین بوشه، پس از توضیح اینکه چگونه هر کلاس درخت مهارت خاص خود را برای تعریف بیشتر سبک‌ها و تخصص‌های بازی دارد، نحوه عملکرد آن را تشریح کرد.

درخت مهارت دارای سه دسته است: بقا، سلاح‌ها و توانایی‌ها که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سمت تخصصی شدن پیشرفت کنند. به عنوان مثال، یک جنگجو می تواند یک قهرمان، قاتل یا درو باشد که هر کدام دارای پسیوها و نهایی های منحصر به فرد هستند. هر گره مزایای منحصر به فردی دارد. گره‌های الماس توانایی‌ها، دایره‌های میانی غیرفعال‌های اصلی یا ارتقای توانایی، شش ضلعی‌های کوچک ویژگی‌ها، و دایره‌های کوچک غیرفعال‌های جزئی یا تقویت‌کننده‌های آماری هستند.

حداکثر سطح برای یک کاراکتر 50 است، اما برای باز کردن تخصص ها لازم نیست به آن سطح برسید. بوشه گفت که تمرکز بر روی «اعداد واقعی» و «تغییر شیوه بازی است، نه جزئیات آماری». برخی از گره ها شامل افزایش 25 درصدی آسیب در برابر زره، حمله پرش، شانس تضمین شده برای یک ضربه حیاتی و موارد دیگر هستند.

با این حال، شما همچنین می توانید قفل “دیوار آتش” را باز کنید که 60 ثانیه طول می کشد و یک مانع آتشین را احضار می کند. دشمنانی که از این دیوار عبور می کنند در هر ثانیه 50 آسیب آتش می گیرند. در مورد همراهان، آنها در مجموع پنج توانایی دارند که از سه تای آنها می توان در جنگ استفاده کرد. هر بار که سطح روابط خود را با همراهان خود ارتقا می دهید، امتیاز مهارت برای باز کردن توانایی های جدید کسب می کنید. در مقایسه با لوک، درخت مهارت همراهان جزئیات کمتری دارد، اما هنوز فاش نشده است.

عصر اژدها: محافظ حجاب پاییز امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. در اینجا درباره پیشرفت های گیم پلی و مبارزه بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید