'Dragon Age: Veilguard' گیم پلی دقیق، نبردها، گزینه ها و موارد دیگر را به نمایش می گذارد


پس از سال‌ها انتظار، بالاخره چند روز گذشته اتفاقات مورد انتظار را به ارمغان آورد عصر اژدهاBioWare و EA بازی بعدی خود را معرفی کردند. عصر اژدها: محافظ حجاب، نمایشگاه بازی های ایکس باکس هفته گذشته نیز همانطور که قبلاً وعده داده بود، گیم پلی دقیق بازی اکشن RPG را به نمایش گذاشت.

بخش گیم‌پلی برجسته از قسمت اولیه بازی می‌آید، جایی که قهرمان داستان، لوک (با بازی در نقش Shadow Dragon Rogue) و شخصیت مورد علاقه طرفداران در حال بازگشت، واریک، در جستجوی کارآگاه Neve Garrus به Minrathos، پایتخت امپراتوری Tevinter سفر می‌کنند ورود شما می توانید این را در پیش نمایشی که اخیرا توسط BioWare منتشر شده است، مشاهده کنید. با این حال، بلافاصله پس از رسیدن، آن دو با مشکل مواجه می شوند. سولاس، گرگ مخوف بدنام، مراسم وحشتناکی را آغاز می‌کند که شهر را به آشوب می‌اندازد و شیاطین را از طریق شکاف‌های حجاب احضار می‌کند.

هاردینگ، پیشاهنگ تفتیش عقاید، به سرعت به‌عنوان یکی از شخصیت‌های همراه اولیه بازی معرفی می‌شود و گفتگوی آغازین با او، نگاهی اجمالی به انتخاب‌های دیالوگ بازی، تعامل شخصیت‌ها و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. البته به محض حمله دیو مکالمه به پایان می رسد و سپس مبارزه بازی برای اولین بار ظاهر می شود.

از منظر بزرگنمایی شده و روی شانه بازی می شود، مبارزه بازی مطمئناً بسیار بیشتر از عناوین گذشته متمرکز بر اکشن است، با لوک که گزینه های حمله برد و غوغا را باز می کند. البته، مکانیک بلاک و پاری نیز وجود دارد، و انواع مختلفی از دشمنان برای مقابله با آنها وجود دارد، از جادوگران محدوده گرفته تا شیاطین نزدیک.البته این عصر اژدهااین بازی همچنین دارای قابلیت مکث اکشن است که با بالا کشیدن چرخ توانایی (که می تواند برای صدور فرمان به متحدان خود نیز استفاده شود) می توان این کار را انجام داد.

دمو همچنین جادوگر یخ Neve Gallus را معرفی می کند. او زمانی با Shadow Dragon کار کرده و قادر است در مبارزه با سولاس به قهرمانان کمک کند. در این مرحله، نسخه ی نمایشی کمی جلوتر می رود و گروه به جنگل الراسان تله پورت می کنند و جستجو برای سولاس ادامه دارد. البته سولاس نیز در اینجا مراسمی را برای ایجاد شیاطین آشفته انجام می دهد.

نبردهای بیشتری شروع می‌شود و اکشن‌های بازی و انواع دشمنان بیشتری را به نمایش می‌گذارند و طرف در نهایت به محل تشریفات می‌رسد و با یک نبرد رئیس در برابر شیطان پراید روبرو می‌شود. سپس درگیری با سولاس رخ می دهد، اما بازیکن ابتدا باید تصمیم بگیرد که آیا به واریک اعتماد کند یا خیر. فقط واریک می تواند سولاس را متقاعد کند که از اقدامات خود دست بردارد. عصر اژدها مد همچنین بر نحوه نگرش همراه شما به شما تأثیر می گذارد.

در حالی که واریک ماموریت خود را کامل می کند، حزب با شیاطین بیشتری مبارزه می کند، اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود و طرف مجبور می شود مراسم را با ضربه زدن به یک مجسمه غول پیکر در وسط محل برگزاری مراسم قطع کند. اما در اینجا نیز بازیکن باید تصمیم بگیرد که کدام همراه را با خود ببرد و یکی باقی می ماند تا با شیطان مقابله کند.

لوک و هاردینگ سپس از میان طوفان ویرانگر مراسم سولاس راه می یابند و پس از پیمایش و پیمایش سبک، سرانجام موفق می شوند مجسمه را شکست دهند و کار سولاس را قطع کنند، اما یک بار دیگر نتایج انفجاری بیش از حد انتظار بود. جزئیات کامل بازی را در زیر مشاهده کنید.

عصر اژدها: محافظ حجاب قرار است پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. تاریخ انتشار مشخصی هنوز مشخص نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید