جزئیات جدیدی درباره Dragon Age: Veilguard، سطوح رابطه، توانایی های همراه و موارد دیگر منتشر شده است


از خلق شخصیت و مکانیک های چندلایه پیشرفت تا یک سیستم دنده کامل، عصر اژدها: محافظ حجاب اکشن نقش آفرینی وعده های بزرگی در مورد میزان کنترل بازیکنان بر شخصیت اصلی بازی می دهد، اما این موضوع تا چه حد به اعضای پارتی می رسد.

ایجاد روابط قوی تر با شخصیت های دیگر است عصر اژدها: محافظ حجاباین برای یک بازی RPG BioWare تعجب آور نیست، اما انتخاب های بازیکن تعیین می کند که چگونه رابطه روک با دوستانش تغییر می کند. این با سطح رابطه هر شخصیت با روک نشان داده می شود. سطح رابطه تحت تأثیر تلاش‌های شخصی، مسائل و غیره هر همراه است و نحوه تعامل شخصیت با روک را نیز تعیین می‌کند.

کورین بوشه، کارگردان بازی، می‌گوید: «روابط کلیدی هستند، نه فقط عشق، بلکه دوستی». ما می‌خواستیم نه تنها روی روابط بین شخصیت‌ها و بازیکنان تمرکز کنیم، بلکه به روابط بین شخصیت‌ها نیز شبیه است، و در پایان، همه باید به این موضوع اعتماد کنند که می‌توانند از یکدیگر حمایت کنند است.”

و البته، تقویت رابطه بین لوک و دوستانش نه تنها یک نتیجه روایی، بلکه یک بازده مکانیکی نیز دارد.

هر بار که سطح رابطه یک شخصیت افزایش یابد، امتیاز مهارت اعطا می شود. امتیازات مهارت را می توان در درخت مهارتی صرف کرد که اگرچه به اندازه درخت روک گسترده و پیچیده نیست، اما همچنان می توان روی گزینه های سفارشی سازی مختلف سرمایه گذاری کرد. علاوه بر این، هر همراه در مجموع به پنج توانایی دسترسی دارد، اما هر شخصیت تنها می‌تواند سه قابلیت را در یک زمان تجهیز کند.

عصر اژدها: محافظ حجاب قرار است پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید