عصر اژدها: Veilguard با 6 گروه به Origins بازگشت


خیلی وقت پیش عصر اژدها: ریشه ها یکی از دلایلی که بازی که برای اولین بار در سال 2009 منتشر شد، مورد تحسین و توجه قرار گرفت، مکانیک همنام آن Origins بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد از بین داستان‌های متعددی برای شخصیت‌های خود انتخاب کنند که می‌توان آن‌ها را با الهام از ماجراجویی تفسیر کرد. عصر اژدها آن مکانیک در ورودی بازنگشت، اما BioWare آن را در قسمت بعدی بازگرداند، همانطور که طرفداران امیدوار بودند. عصر اژدها: محافظ حجاب من قصد دارم آن را بهبود بخشم.

توسعه دهنده اخیرا تایید کرده است که Origins به کانال رسمی Discord بازی باز می گردد که توسط @shinobu602 در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. عصر اژدها: محافظ حجاب. هنگام ایجاد یک شخصیت، بازیکنان می توانند از بین شش گروه مختلف با “ریشه های عمیق” در سراسر قاره Thedas، از جمله کلاغ های آنتیوان، اژدهای سایه ها و نگهبانان خاکستری، یکی را انتخاب کنند.

علاوه بر این، BioWare اطمینان حاصل کرده است که بازیکنان به 2014 دسترسی دارند عصر اژدها: تفتیش عقایداین شامل «برخی از تصمیمات مهمی است که بر چگونگی آن تأثیر می گذارد». محافظ حجاب “برای شروع”.

Dragon Ai: Veil Guard پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. رونمایی دقیق از گیم پلی بازی برای 11 ژوئن برنامه ریزی شده است. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید