Dragon Age: Veil Guard دارای صف های توانایی و بارگیری سلاح است


برخلاف نسخه قبلی خود که ترکیبی از نبردهای بی‌درنگ، مکث و نوبتی است. عصر اژدها: محافظ حجاب سیستم مبارزه کاملاً بلادرنگ است. این یک تکامل طبیعی برای BioWare است، اما به طور کامل ریشه های خود را رها نکرده است. یک چرخ توانایی ارائه شده است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا توانایی هایی را برای متحدان خود انتخاب کنند، ترکیب های ترکیبی ایجاد کنند و اهدافی را برای حمله تعیین کنند.

با این حال، کالین بوچر، کارگردان بازی، به Game Informer فاش کرد که برخی از همراهان “هم افزایی آشکارتری” دارند. البته، اگر می خواهید دوستان خود را تنها بگذارید و روی خود تمرکز کنید، این نیز یک گزینه است. همانطور که بوچر توضیح می دهد، همراهان “افراد مستقلی هستند. آنها به تنهایی عمل می کنند. آنها استقلال خود را در میدان جنگ دارند و اهداف خود را انتخاب می کنند. با پیشرفت داستان، آنها توانایی های خود را بیشتر و بیشتر می آموزند.” چگونه از آنها استفاده کنید، و در نبرد احساس خواهید کرد که در کنار این شخصیت های درک شده می جنگید.

ما همه توانایی‌های هاردینگ را می‌بینیم، همه توانایی‌های بلارا را می‌بینیم، و گاهی اوقات از نقاط ضعف به صورت هم‌افزایی استفاده می‌کنیم. با بلارا می‌توانیم زمان را مکث یا کند کنیم، و با هاردینگ می‌توانیم As Luke را نابود کنیم، من شارژ می‌کنم و از این تنظیمات استفاده می‌کنم. بازی برای من ایجاد کرده است، این یک بازی است.

بازیکنان همچنین می‌توانند توانایی‌ها و ترکیب‌های ترکیبی را در حین فرمان دادن به متحدان خود در صف قرار دهند. هنگامی که چرخ توانایی را آزاد کنید، همه چیز به ترتیب اجرا می شود. بسیاری از بازیکنان همچنین متوجه شدند که لوک قهرمان داستان بین شمشیرهای دوقلو و کمان در گیم پلی گسترش یافته جابجا می شود. این به Rogue محدود نمی شود. شما می توانید دو بارگیری سلاح جداگانه ایجاد کنید و در طول مبارزه بین آنها سوئیچ کنید. صفحه موجودی همچنین به شما امکان می دهد هنگام تجهیز مهمانی خود تجهیزات را با هم مقایسه کنید.

قرار است پاییز امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود. عصر اژدها: محافظ حجاب این ساختار جهان باز قبلی خود را به نفع رویکرد مبتنی بر ماموریت کنار می گذارد. در اینجا درباره درختان مهارت بیشتر بیاموزید یا ویژگی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید