عصر اژدها: Veilguard دارای تنوع زیستی بیشتر و عاشقانه های همراه است


BioWare ممکن است سرانجام جزئیات را اعلام کرده باشد عصر اژدها: محافظ حجابنام جدید برای عصر اژدها: Dreadwolfاما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم. این اکران ۱۵ دقیقه‌ای برای ۱۱ ژوئن برنامه‌ریزی شده است، و گری مک‌کی، مدیر کل استودیو، درباره زمانی که صرف کرده‌اند تا بازیگران احساس «اصیل» کنند، با IGN صحبت کرد.

ما زمان زیادی را صرف کردیم تا همراهان بر اساس تجربیات منحصربه‌فردشان در این دنیای فانتزی معنادارتر شوند. عصر اژدها با کاوش در افسانه های عمیق و کاوش در نمادین ترین جناح ها، ما هر یک از هفت همراه و داستان های آنها را زنده کرده ایم. ”

مک کی همچنین اذعان کرد که این استودیو “داستانی خلق کرده است که می تواند بر جهان و همتایانش در اطراف آن تاثیر بگذارد.” «استقلال بازیکن است عصر اژدها: محافظ حجاب تجربیات فراوان است و به هر بازیکن اجازه می دهد تا ارتباطات شخصی خود را با همراهان انتخابی خود توسعه دهد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند با همراهان مورد علاقه خود وارد یک رابطه عاشقانه شوند که عصر اژدها: تفتیش عقاید.

تکرار اظهارات در مورد محافظ حجاب مک‌کی با مکان‌های بیشتر برای کاوش، وعده «بیوم‌های متنوع‌تر از همیشه» را داد. عصر اژدها “قبل از آن.” در حالی که خود Solas the Dreadwolf بخش مهمی از داستان است، تهدیدات بالقوه دیگری نیز برای بازیکن وجود دارد. من نمی‌خواهم در قلمرو اسپویلر خیلی دور شوم، اما می‌توانم به شما بگویم که Dreadwolf تنها خدایی نیست که بازیکنان باید نگران آن باشند.»

پلتفرم و تاریخ انتشار عصر اژدها: محافظ حجاب هنوز جزئیاتی اعلام نشده است (اگرچه گفته می شود امسال عرضه می شود). شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تصمیم برای تغییر نام عنوان در اینجا بخوانید و همچنین جزئیات مربوط به مبارزه را بخوانید، جایی که می توانید با حداکثر دو همراه در نبرد روبرو شوید و از چرخ توانایی استفاده کنید. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید