عصر اژدها: توانایی زنجیره ای در نبرد Veil Guard امکان پذیر است، توضیح منابع کلاس


پس از فاش شدن گیم پلی گسترش یافته عصر اژدها: محافظ حجابBioWare جزئیاتی در مورد RPG آینده خود اعلام کرده است. از آنجایی که در اوایل داستان بود، چیز زیادی در مورد مبارزه نمی‌دانستیم، اما پیش‌نمایش اخیر Eurogamer اطلاعات جدیدی را ارائه کرد.

همانطور که در اینجا ذکر شد، هر دشمن مقاومت ها و نقاط ضعف متفاوتی دارد و بازیکنان به درخت مهارت بزرگ با گزینه های فراوان دسترسی دارند. گزینه های مختلفی وجود دارد، مانند تخصص در آسیب رساندن به دشمنان خاص یا تمرکز بر بازیابی (جادوی شفا بازگشته است). کارگردان بازی Corinne Busche نیز تایید کرد که توانایی ها را می توان به هم متصل کرد.

برخی از نمونه‌ها عبارتند از توانایی نزدیک‌تر کردن دشمنان به شما، توانایی کند کردن حرکات دشمن و حمله بردی که دشمنان را هدف قرار می‌دهد. مکث های تاکتیکی به بازیکنان کمک می کند تا حرکات خود را به دقت برنامه ریزی کنند، اما میانبرهای توانایی نیز وجود دارد. چرخ توانایی در تصویر بالا نیز فرصت‌های ترکیبی، مهارت‌های متحد و اثرات آن‌ها و دستورات متحد برای حمله به اهداف را نشان می‌دهد.

همچنین تایید شده است که هر کلاس منابع متفاوتی دارد. برای Rogue، آن Momentum است. همانطور که با حملات غوغا و حملات دامنه دار (از جمله هیپ آتش) به ضربات وارد می شوید، شتاب جمع می کنید.

جنگجوها و جادوگران جزئیات دقیقی ندارند، اما جنگجویان می توانند پرتاب سپر را انجام دهند و در درخت مهارت خود دور آن بسازند. عصر اژدها: محافظ حجاب این بازی در پاییز برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. در اینجا درباره جنگ و هاب بیشتر بیاموزید. همچنین، درباره ماهیت ماموریت محور بازی بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید