خالق شخصیت Dragon Age: Veil Guard شامل “ده ها” مدل مو است


برای تمام جزئیات ارائه شده توسط BioWare، عصر اژدها: محافظ حجاب، خالق شخصیت هنوز مشخص نشده است. Origins تایید شده است و بازیکنان می‌توانند بین گروه‌های مختلف یکی را انتخاب کنند، اما در مورد گزینه ایجاد Rook خود چطور؟ خوشبختانه، پیش نمایش ساعت اول Eurogamer بسیاری از گزینه های موجود را نشان می دهد.

بازیکنان هنگام ایجاد یک شخصیت می توانند از بین پنج دسته انتخاب کنند. دودمان‌ها شامل الف‌ها، کوتوله‌ها، Qunari و انسان‌ها می‌شود، و همچنین یک داستان پس‌زمینه به جناح انتخابی شما گره خورده است. هر گروه دارای سه طرفدار منحصر به فرد است، از جمله آسیب اضافی در برابر انواع خاصی از دشمن، و نگه داشتن معجون های اضافی.

به گفته کارگردان بازی، کورین بوشه، اگر می‌خواهید ظاهر خود را سفارشی کنید، «ده‌ها مدل مو» وجود دارد. زیرمجموعه “Head” دارای هشت زیرمجموعه دیگر است (احتمالاً برای سفارشی کردن قسمت های دیگر مانند بینی، چانه و چشم ها)، که به بازیکنان این امکان را می دهد تا بسته به جنسیت خود بین ضمایر باینری و غیر باینری انتخاب کنند.

عصر اژدها: محافظ حجاب برای عرضه در پاییز برای Xbox Series X/S، PS5 و PC برنامه ریزی شده است. در اینجا درباره ساختار مبتنی بر ماموریت بیشتر بیاموزید و در اینجا مبارزه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید