Dragon Age: Veil Guard Character Creator – رنگ پوست، مواد شاخ Qunari و جزئیات بیشتر


چند هفته پیش Bioware عصر اژدها: محافظ حجاب ما همه چیزهایی را که باید در مورد بازی بدانید، از گیم پلی مقدماتی گسترده گرفته تا اطلاعات دقیق در مورد مبارزات، طراحی جهان، و شخصی سازی شخصیت ها را به شما نشان خواهیم داد. ما همچنین ده ها مدل مو را برای سازندگان شخصیت و تنظیمات جنگی قابل تنظیم ارائه می دهیم. روی جلد Game Informer، تیم سازنده اطلاعات بیشتری را فاش می کند.

تنظیمات پیش‌فرض متعددی برای سفارشی کردن سر و بدن روک با 40 رنگ پوست منحصر به فرد از صاف با کک و مک گرفته تا پوست ناهموار و جوان در دسترس است. همچنین می توانید رنگ پوست خود را سفارشی کنید (سرد، خنثی، گرم) یا رنگ پوست را اضافه کنید. لغزنده ملانین و ویتیلیگو نیز وجود دارد، اما این تازه شروع کار است.

هر قسمت از صورت روک (پیشانی، ابرو، چانه، چانه، پوست سر، گونه ها و غیره) دارای لغزنده هایی برای شخصی سازی است. شما می توانید اندازه سوراخ های بینی، ظاهر آب مروارید، چشم های خون آلود و غیره را تنظیم کنید. می توانید گوش های گل کلم درست کنید و اندازه لاله گوش و عمق گوش ها را تنظیم کنید. آرایش همچنین دارای بیش از 30 گزینه از جمله براق، رژگونه و سایه ها و رنگ های خط چشم است.

خالکوبی نیز مهم است، به خصوص که نژادهای مختلف معانی مختلفی دارند (برای مثال جن ها طرح های منحصر به فردی دارند)، و بازیکنان می توانند روی بازوها، پاها، بدن و صورت خود خالکوبی کنند. اگر به عنوان Qunari بازی می کنید، گزینه هایی برای انواع و مواد بوق دارید (بیش از 40 مورد دوم). در مورد مدل مو، اکنون می توانید موهای خود را با رنگی متفاوت از قبل رنگ کنید. موها نیز با استفاده از فناوری فراست بایت به صورت کاملا فیزیکی رندر می شوند.

البته لغزنده های زیادی برای تنظیم عرض شانه، عرض لگن، ارتفاع و غیره موجود است. دو نوع صدا برای انتخاب وجود دارد: انگلیسی و آمریکایی، که هر کدام دارای گزینه‌های زنانه و مردانه هستند (که می‌توان با استفاده از تغییر دهنده گام آن را سفارشی کرد). همانطور که قبلاً تأیید کردیم، تنظیمات نوری وجود دارد که به شما امکان می‌دهد قبل از انجام بازی Rook را در بازی ببینید.

این چهار گزینه عبارتند از: «روز روشن و آفتابی استوایی»، «شب گوتیک» و عنوان «سایه بنفش زیرین». اگر در طول گیم پلی از نسخه خاصی از Rook راضی نیستید، می توانید ظاهر او را با استفاده از The Lighthouse's Mirror of Transformation تغییر دهید. تغییر کلاس و خط خونی امکان پذیر نیست زیرا بر داستان تأثیر زیادی می گذارد (مانند دروازه بالدر 3).

عصر اژدها: محافظ حجاب پاییز امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. ویژگی ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید