“Dragon Age: Veil Guard” به شما امکان می دهد از دو همراه در طول نبرد استفاده کنید، چرخ توانایی نیز تایید شده است.


عصر اژدها: Dreadwolf در حال حاضر، درست است؟ عصر اژدها: محافظ حجاب 15 دقیقه گیم پلی رسمی در 11 ژوئن منتشر خواهد شد. در همین حال، گری مک کی، مدیر کل BioWare اطلاعاتی را در اختیار IGN قرار داد. در داخل آن، بازیکن می تواند دو همراه خود را در طول نبرد ( عصر اژدها: تفتیش عقاید 3).

در بازی‌های RPG، استراتژی در نبرد بسیار مهم است، زیرا شما دو همراه را به نبرد می‌آورید.

علاوه بر این، چرخ توانایی باز خواهد گشت. بلند کردن آن عمل را متوقف می‌کند و نه تنها به شما امکان می‌دهد به توانایی‌های خود دسترسی داشته باشید، بلکه به شما کمک می‌کند تا توانایی‌های یکسان را در سراسر حزب خود «ترکیب قدرت» کنید.

چرخ توانایی فرصت‌های استراتژیک گسترده‌ای را باز می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که جریان مبارزه را کنترل کنند و ترکیب‌های قدرتمندی از توانایی‌ها را بین شما و متحدانتان پیوند دهند تا مسیر هر نبردی را به سرعت تغییر دهند. مک کی گفت: بین سرگرمی، روان بودن و استراتژی در هر برخورد تعادل برقرار کنید.

به نظر می رسد این یک پیشرفت نسبت به Inquisition است که فاقد چرخ توانایی بود و بازیکنان را به هشت توانایی محدود می کرد. هفت همراه تمرکز اصلی هستند، بنابراین منطقی است که در کل انتظار سه کلاس یا بیشتر داشته باشیم. مثل همیشه، فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر به‌روزرسانی‌های این سه‌شنبه باشید.

عصر اژدها: محافظ حجاب پلتفرم ها و تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است، اما شایعاتی مبنی بر عرضه آن در اواخر سال جاری وجود دارد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید