Dragon Age: Dreadwolf مکان های بیشتری نسبت به عناوین قبلی برای کاوش دارد


اگرچه به طور رسمی شناخته شده است، عصر اژدها: Dreadwolf RPG فانتزی BioWare نزدیک به پنج سال است که در حال توسعه است، و در حالی که جزئیات در بهترین حالت ناچیز است، به نظر می رسد که توسعه دهنده در نهایت در حال آماده شدن برای ایجاد تغییرات در این زمینه است. اخیراً تیزر مختصری از این بازی منتشر شده است و BioWare نیز عرضه کامل آن در تابستان 2024 را تایید کرده است. علاوه بر این، این استودیو همچنین جزئیات جدیدی را در مورد برخی از مکان‌های موجود در دنیای بازی در یک پست وبلاگی منتشر کرد.

برخی از این مکان‌ها را می‌توان در تریلر فوق‌الذکر مشاهده کرد، از جمله زباله‌های متروک و مناره‌های آندرفلز (جایی که قلعه Weishaupt را می‌بینیم که به عنوان پایگاه عملیات نگهبانان خاکستری عمل می‌کند)، و آب‌های سبز و درخشان ریوان. جایی که ما هستیم) با ساکنان دریای «سرسخت») و خیابان های متراکم و درخشان آنتیبا (ما با کلاغ ها، سازمانی نخبه از جاسوسان و دزدان) آشنا می شویم.

BioWare همچنین نکات داستانی بیشتری را در مورد هر یک از این مکان‌ها نشان می‌دهد، که هر کدام با مشکلات تولید منحصر به فرد خود سروکار دارند. به عنوان مثال، در سواحل ریوان، انجمن صنفی گنج یاب Lord of Fortune با افزایش فعالیت (و تهاجم) اژدهاهایی که کشتی‌های انجمن را ویران می‌کنند، رانده می‌شود. در همین حال، در آنتیوا، یک مشکل مرموز در سایه ها در حال شکل گیری است و کلاغ ها در تلاش هستند تا بفهمند که چه چیزی باعث آن شده است. در همین حال، آندرفلز، خانه نگهبانان خاکستری، با وقوع یک طوفان شوم در افق، توسط زمین لرزه ای با منشا ناشناخته برخورد می کند.

جالب اینجاست که BioWare می گوید: عصر اژدها: Dreadwolf جهان مکانی دارد که کاوش در آن آسان تر از هر مکان قبلی است. عصر اژدها عنوان.

توسعه دهنده می گوید: «اما این بار، تعداد بیشتری از Thedas را خواهید دید. سرزمین چمنزار وحشی و زیبای آندرفلس با پرده ای از مناره های کوهستانی دوردست؛ کانال های پیچ در پیچ و برج های پر زرق و برق آنتیبا؛ یک کلاغ ممکن است در هر سایه ای در کمین باشد؛ دریا و مردم نیرومندی که در آنجا زندگی می کنند. و البته، این همه نیست. .

“ما احساس کردیم که این برای داستانی که می‌خواستیم این بار بگوییم مناسب است، بنابراین امیدواریم شما نیز مانند ما از آن لذت ببرید. این به ما امکان می‌دهد مکان‌های بسیار بیشتری نسبت به بازی‌های گذشته ایجاد کنیم. ما این کار را انجام دادیم. این شامل این موارد نیز می‌شود. هم جاهایی که همیشه دوست داشتی بری و هم جاهایی که قبلاً اسمشون رو نشنیده بودی.”

ماه گذشته، پروفایل LinkedIn یکی از کارمندان EA پیشنهاد کرد: عصر اژدها: Dreadwolf این بازی قرار است در سال 2024 عرضه شود، اما برخی نکات حاکی از به تعویق افتادن بازی تا سال 2025 است.

اژدها عصر گرگنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید