Dragon Age: Dreadwolf در نمایشگاه Xbox Game Showcase معرفی خواهد شد، اما شایعات حاکی از تغییر عنوان دارند.


نزدیک به شش سال از زمانی که BioWare و EA بازی بعدی خود را رسما معرفی کردند می گذرد. عصر اژدها در حال توسعه بود، اما ما هنوز چیزی از بازی ندیده‌ایم. با این حال، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که بازی RPG فانتزی در سال جاری منتشر خواهد شد و EA قبلاً گفته بود که انتظار می رود تابستان امسال معرفی شود. به این ترتیب، بسیاری در این فکر بودند که آیا یکی از رویدادهای نمایشگاهی آینده، محل اعلام رسمی بازی خواهد بود یا خیر.

به گفته روزنامه‌نگار جف گراب، قطعاً چنین خواهد شد. گراب در یکی از قسمت‌های اخیر گیم‌کست Kinda Funny Games گفت: عصر اژدها این بازی قرار بود در نمایشگاه Xbox Game Showcase در تاریخ 10 ژوئن معرفی شود و پس از آن در توییتر تکرار شد. با این حال، به گفته گراب، اژدهای سن 4 تو آنجا خواهی بود، عصر اژدها: Dreadwolf این اتفاق نخواهد افتاد.

آن دقیقا به چه معناست؟ همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، گمانه زنی ها زیاد است، اما Jason Schreier روزنامه نگار در ResetEra می گوید که آنچه Grubb به آن اشاره می کند شایعاتی است مبنی بر اینکه بازی با نام جدیدی معرفی خواهد شد.عنوان فرعی گرگ ترسناک در سال 2022 اعلام شد.

Xbox Game Showcase برای 10 ژوئن در ساعت 10 صبح PT برنامه ریزی شده است. منتظر به روز رسانی در روزهای آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید