Dragon Age: Dreadwolf با هدف انتشار “اولین” تابستان 2024 – شایعات


BioWare اخیراً اعلام کرد که حدود 50 کارمند را در سراسر استودیو اخراج می کند. این هست، عصر اژدها: Dreadwolf و بعدی تاثیر عمده. اما به گفته روزنامه‌نگار جف گراب، استودیو در پروژه‌های آینده با موانع توسعه پشت صحنه مواجه است.

گراب در پادکست اخیر Giant Bomb، Game Mess Mornings، گفت: عصر اژدها: Dreadwolf یک سری تاخیرهای داخلی در حال وقوع است. در ابتدا برای انتشار در سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده بود، به طور داخلی تا مارس 2024 به تعویق افتاد، سپس دوباره به تعویق افتاد و BioWare اکنون عرضه تابستان 2024 را هدف قرار داده است. با این حال، Grab می‌گوید RPG احتمالاً دوباره به تعویق می‌افتد، احتمالاً حتی به چند ماه آخر سال 2024، اگر نه تا اوایل سال 2025.

و عصر اژدها: Dreadwolf گراب گفت که اکنون تمرکز اصلی استودیو پس از کاهش کار اخیر است، اما افراد برای کار روی این RPG فانتزی از تیمی که در قسمت بعدی آن کار می کنند جذب می شوند. تاثیر عمده این بدان معناست که پروژه ممکن است بیشتر به تعویق بیفتد.

گراب گفت این تغییرات نتیجه عوامل متعددی است. یکی از آنها است افسانه های اوج دیگر در همان سطح قبلی سودآور نیست، و EA Sports و EA Entertainment اکنون از نظر مالی واحدهای جداگانه ای هستند و عناوین موفق تجاری اولی از جمله: Thing. دیوانه و فیفا همچنین دیگر کاستی های مالی دیگر استودیوهای EA را پوشش نمی دهد. به این ترتیب، همه استودیوهای EA از نظر مالی مسئولیت پذیرتر شده اند.

در اوایل سال جاری، BioWare اعلام کرد که در آینده فقط بر روی بازی‌های تک‌نفره و روایت محور تمرکز خواهد کرد.در همان زمان، توسعه بیشتر MMORPG طولانی مدت اعلام شد جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی توسط Broadsword Online تصاحب شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *