Dragon Age: Dreadwolf اکنون در فروشگاه Xbox و PlayStation Store در دسترس است


نمایشگاه Summer Game Fest به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت و مملو از اطلاعیه ها و شگفتی های جدید است.این شامل BioWare می شود عصر اژدها: Dreadwolfشایعه شده که اواخر امسال منتشر خواهد شد. با افزودن سوخت به آتش، این بازی نقش آفرینی اکنون برای اولین بار در فروشگاه های ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است.

قیمت و تاریخ عرضه هنوز مشخص نشده است، اما لیست مجدداً تأیید می کند که در تابستان 2024 اعلام خواهد شد. تا اینجای کار، دنباله در قاره تداس اتفاق می‌افتد که در میان هرج‌ومرج آینده به یک رهبر نیاز دارد. اصل و نسب و تفتیش عقایدبازیکنان متحدانی را برای هدف خود به خدمت خواهند گرفت و در حالت ایده آل علیه هر فاجعه ای که در راه است متحد می شوند.

BioWare تأیید کرده است که این عنوان مکان‌های قابل کاوش بیشتری نسبت به بازی‌های قبلی دارد، از جمله Underfels، خانه پایگاه Gray Wardens Weishaupt و Antiva، خانه Shadow Crows. همچنین ساحل ریوان وجود دارد که اژدهاها در آن زندگی می کنند و لردهای فورچون را می راند و کشتی های آنها را نابود می کنند.

اگر اطلاعیه ای در تاریخ 7 ژوئن اعلام شود، احتمالاً پیش سفارش ها در همان زمان شروع می شود. در ضمن، منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید