Dragon Age: Dreadwolf به Dragon Age: The Veilguard تغییر نام خواهد داد، گیم پلی بازی در 11 ژوئن منتشر خواهد شد.


EA و BioWare قبلا عصر اژدها: Dreadwolf نسخه کامل تابستان امسال منتشر خواهد شد و اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که بازی اکشن RPG در سال 2024 منتشر خواهد شد و گمانه زنی هایی را در مورد زمان عرضه آن در روزهای آینده ایجاد می کند. با این حال، جالب است که ادعاهایی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه بازی به شکل غیرمنتظره ای از راه خواهد رسید. به طور خاص، عصر اژدها: Dreadwolf نام تغییر کرد.

اکنون به طور رسمی اعلام شده است. Bioware موارد زیر را اعلام کرد: عصر اژدها: Dreadwolf این نام به طور رسمی تغییر کرده است و اکنون خواهد بود عصر اژدها: محافظ حجابدلیل این زیرنویس جدید چیست؟ طبق گفته های BioWare GM Gary McKay، برخلاف زیرنویس های قبلی، محافظ حجاب این کمک می‌کند تا تمرکز بازی بر روی شخصیت‌های اصلی آن به جای Dreadwolf (که بخش مهمی از داستان باقی مانده است) منعکس شود.

مک کی گفت: “ما نام را تغییر دادیم تا بیانگر این باشد. عنوان اصلی درباره قهرمانان جدید، داستان های آنها و نیاز به متحد کردن آنها برای نجات تمام تداها بود.”

این استودیو همچنین جزئیات بیشتری از بازی را فاش کرد و نشان داد که بازیکنان به جای یک قهرمان جدید قدم خواهند گذاشت. این در مورد بازی های جدید نیز صدق می کند. عصر اژدها بازی علاوه بر این، محافظ حجاب هفت شخصیت همراه نیز ظاهر می شوند.

مک‌کی می‌گوید: «هر یک از هفت شخصیت منحصربه‌فرد که خدمه شما را تشکیل می‌دهند، داستانی عمیق و جذاب دارند و تصمیمات شما بر روابط شما با آنها و زندگی آنها تأثیر می‌گذارد. «شما تیمی از قهرمانان فراموش نشدنی را گرد هم می‌آورید تا با تهدیدی جدید و وحشتناک روبرو شوید، طبیعتاً گرگ وحشتناک هنوز نقش کلیدی در این داستان بازی می‌کند، اما به جای دشمن شما، دوستان در قلب این تجربه جدید هستند. ”

و چه زمانی می توانیم این بازی را برای اولین بار ببینیم؟ BioWare اولین نگاه به گیم پلی بازی را اعلام کرده است. عصر اژدها: محافظ حجاب در تاریخ 11 ژوئن ساعت 8 صبح به وقت محلی در یوتیوب منتشر خواهد شد. نمایش بیش از 15 دقیقه اجرا خواهد شد و گیم پلی بازی را از بخش افتتاحیه بازی به نمایش می گذارد. منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید