Dragon Age: Dreadwolf Combat شبیه God Of War خواهد بود، بدون کنترل اعضای حزب – شایعه


BioWare و EAعصر اژدها: Dreadwolf،اگرچه سال‌ها پیش ساخت RPG تایید شد. تا این لحظه، به‌روزرسانی‌های رسمی بازی به فاش کردن تریلرهای فیلم و هنر مفهومی محدود می‌شد، اما جزئیات واقعی بازی و داستان تقریباً وجود نداشت. ، به نظر می رسد که چندین نشت اخیر روی برخی از آنها ریخته است.

جزئیات فاش شده از گزارش منتشر شده در Insider Gaming و موضوع بعدی منتشر شده توسط یک کاربر Reddit است. دومی ادعا می کند که تقریباً 20 دقیقه از گیم پلی فیلم را از یک ساخت پیش آلفای بازی به دست آورده است. اسکرین‌شات‌ها و کلیپ کوتاهی از گیم‌پلی که مبارزه را از این فیلم نشان می‌دهد نیز به بیرون درز کرده است.

جالب اینجاست که مهمترین جزئیات فاش شده توسط این لو رفتن مربوط به مبارزات بازی است که به وضوح از بازی های گذشته انحراف چشمگیری دارد. بر اساس افشای ردیت،عصر اژدها: Dreadwolfبرخلاف نسخه‌های قبلی، این بازی دارای نبرد هک و اسلش کاملاً بلادرنگ است. البته،اژدها سن 2مبارزه نیز کاملاً عمل محور بود،گرگ ترسناکگفته می شود که رویکرد متفاوتی دارد و ظاهراً مبارزات آن بسیار شبیه به سال 2018 است.خدای جنگ.

این شامل توقف، مقابله، و مسدود کردن است (اگرچه مورد دوم در این سری جدید نیست)، علاوه بر این که می‌توانید از عملکردهای کلید میانبر استفاده کنید. توانایی ها همچنین شامل حملات ویژه ای می شوند که برای اجرا به نوار ویژه کامل نیاز دارند.نشت همچنین ادعا می کند که عصر اژدها: گرگ های ترسناکمبارزه همچنین چیزی از اصلی‌ترین چیزهای سری را حذف می‌کند – برخلاف گذشتهعصر اژدهابازی،گرگ ترسناکطبق گزارش ها، بازیکنان نمی توانند اعضای حزب را کنترل کنند، مگر اینکه قادر به صدور برخی دستورات برای توانایی های خود هستند.

بر اساس افشای ردیت، بازی همچنین دارای انیمیشن‌های «بسیار بهبودیافته» است، که ظاهراً به این معنی است که شخصیت‌های بازیکن مانند گذشته احساس غیرقابل کنترلی نمی‌کنند.عصر اژدهاقهرمان داردتفتیش عقایدبه نظر می رسد مکانیک پرش نیز حفظ شده است.

در همین حال، Insider Gaming ادعا می کند که بازی دارای یک مکان مرکزی است که بازیکنان می توانند با اعضای حزب، NPC ها صحبت کنند و به ماموریت های جدید بروند.عبارتند ازعصر اژدها: تفتیش عقایدخود گفته می شود که ساختار بازی حول محور جذب شخصیت ها برای یک مهمانی در حال گسترش است.

هر دو فاش در مورد وضعیت فعلی بازی صحبت می‌کنند. ظاهراً هنوز کارهای زیادی باید انجام شود، از جمله خط‌های صوتی از دست رفته، رابط کاربری ناتمام، ویژگی‌های بصری از دست رفته (مانند skybox) و متن مکان‌نما. Insider Gaming ادعا می کند که بعید است این بازی در سال 2023 منتشر شود، برخلاف آنچه درزهای گذشته نشان داده اند، و احتمال عرضه آن در سال 2024 را بسیار بیشتر می کند. من می توانم آن را ببینم.

BioWare و EA هنوز کدام پلتفرم را تایید نکرده اندعصر اژدها: Dreadwolf، اما طبق گزارش های قبلی، این یک عنوان بین نسلی نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید