Dragon Age Dreadwolf

عصر اژدها: فیلم Dreadwolf در داستان سولاس فرو می رود


صبر کن عصر اژدها: Dreadwolf این مدت طولانی است، اما جزئیات جدید برای RPG مورد انتظار، ذره ذره فیلتر شده است. ساخت آهسته و پیوسته برای راه اندازی همچنان ادامه دارد.

به افتخار روز عصر اژدها، BioWare اخیراً در توییتر آمده است تا جشن این روز را با یک فیلم سینمایی جدید آغاز کند. عصر اژدها: DreadwolfBioWare آن را به‌عنوان یک «سینمای درون‌بازی» توصیف می‌کند، اما این یک تیزر متحرک‌تر است که به داستان سولاس، که به عنوان Dreadwolf معروف نیز معروف است، می‌پردازد.

که بازی کرده اند عصر اژدها: تفتیش عقاید و مهاجم این بسط با محتوای این فیلم سینمایی آشناست، اما در عین حال به عنوان یک خلاصه مفید در کنار راه اندازی چیزی که به نظر می رسد یک مسابقه حماسی با سولاس در آینده است، مفید است. گرگ ترسناک

باید دید که آیا BioWare و EA در آینده نزدیک می توانند اطلاعات بیشتری در مورد RPG آینده به اشتراک بگذارند یا خیر، اما طرفداران منتظر یک نمایش کاملاً در آینده نه چندان دور هستند، به خصوص با برگزاری The Game Awards. شکی نیست. .

BioWare اخیراً اعلام کرد که RPG به یک نقطه عطف توسعه رسیده است و اکنون از ابتدا تا انتها قابل پخش است. بر اساس گزارش ها، عصر اژدها: Dreadwolf قصد دارد در نیمه دوم سال 2023 منتشر شود و عنوانی نخواهد بود که نسل‌ها را در بر بگیرد.

نویسنده: Shubhankar Parijat