«دوباره اژدها احیا» رسما معرفی شد و اولین تریلر منتشر شد


پس از معرفی در Weekly Famitsu، Arc System Works و Yukus به طور رسمی آن را اعلام کردند. احیای اژدهای دوتایی، یک بیت اسکرول سه بعدی جدید بر اساس فرنچایز کلاسیک. اولین تریلر معرفی جیمی و بیلی لی را در زیر ببینید یا از وب سایت رسمی دیدن کنید.

در حالی که همان “بازی بصری” را تبلیغ می کنید. احیای اژدهای دوتایی هدف ما تنوع بیشتر از “ماشینگ دکمه ساده” است. بازیکنان باید الگوهای دشمن را بیاموزند و “موثرترین زمان حملات” را برای موفقیت بیابند. با این حال، مانند عناوین قبلی، می توانید سلاح ها را بردارید و از محیط به نفع خود استفاده کنید.

کنترل‌ها همچنین «برای دوران مدرن بهبود یافته‌اند»، و داستان برادران لی را نشان می‌دهد که با هم برای مبارزه با «دشمنان قوی گذشته» کار می‌کنند، که گمان می‌رود شامل Roper و Abobo باشد. توسعه توسط کارکنان Arc System Works با تجربه در بازی‌های مبارزه نظارت می‌شود و Yukus رهبری آن را بر عهده دارد.

احیای اژدهای دوتایی برای عرضه در سال 2025 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC برنامه ریزی شده است. در ماه های آینده جزئیات و گیم پلی بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید