بازی Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons برای رایانه های شخصی و کنسول ها معرفی شد


ناشر Modus Games و توسعه دهنده Secret Base از ورود جدیدی به این بازی تاریخی خبر داده اند. اژدهای دوتایی حق امتیاز.با عنوان Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons، بازی جدید اکشن اسکرول جانبی co-op در رگه اصلی است. تریلر زیر را ببینید.

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons دارای عناصر سرکش و اکشن کلاسیک اسکرول کناری است. این بازی دارای 13 شخصیت قابل بازی منحصر به فرد است که هر کدام ترکیبات و حرکات دفاعی و تهاجمی خاص خود را دارند.

در مورد قابلیت پخش مجدد، Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons بازیکنان می توانند ماموریت ها را به ترتیبی که انتخاب می کنند انتخاب کنند. انتخاب های شما بر طول ماموریت، تعداد دشمن و دشواری کلی تأثیر می گذارد و هدف نهایی شکست دادن چهار باند مرگبار شهر با یافتن و مبارزه با رهبران آنها است.

این بازی دارای تصاویر هنری پیکسلی است که ریشه های فرنچایز را به یاد می آورد. این بازی همچنین شامل جوایز بازشدنی، سطح دشواری قابل تنظیم، حالت بی پایان و permadeath اختیاری است.

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons تابستان امسال برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید