Arc System Works عنوان Double Dragon 3D را اعلام کرد که برای انتشار در سال 2025 برنامه ریزی شده است


یک سری بازی های مبارزه ای طولانی مدت اژدهای دوتایی عنوان جدیدی به لطف Arc System Works منتشر خواهد شد. در جدیدترین Weekly Famitsu، سازنده تایید کرد که این عنوان به صورت سه بعدی خواهد بود و در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

این بازی جدید دارای مبارزات اسکرول جانبی است، اما با سختی و کنترل های تنظیم شده. علاوه بر جیمی و بیلی لی، دشمنان تکرارشونده ای مانند Roper و Abobo نیز وجود دارند (البته مشخص نیست که آیا دومی در طول بازی قابل باز شدن است یا خیر). نام و سایر جزئیات هنوز فاش نشده است، بنابراین انتظار می رود جزئیات بیشتری در ماه های آینده اعلام شود.

پایگاه مخفی Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons آخرین عنوان این مجموعه است که به عنوان یک اسپین آف در سال 2023 منتشر شد. بازی آنلاین co-op در زمان راه اندازی در دسترس نبود (بعدها در یک بسته الحاقی اضافه شد)، اما تجدید دیدار مقدس این بازی که در سال 2024 منتشر شد، به دو بازیکن اجازه می داد تا حداکثر 13 شخصیت را انتخاب کنند. بررسی ما را بخوانید تا بیشتر بدانید. ما به این بازی امتیاز 6 از 10 دادیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید