شایعات حاکی از آن است که بازی DOOM: The Dark Ages برای PS5 نیز منتشر خواهد شد


مایکروسافت در حال آماده سازی زیادی برای نمایشگاه Xbox Game Showcase در 9 ژوئن است و عرضه جهانی آن خواهد بود. call of duty black ops 6 بر اساس گزارش های متعدد، اطلاعیه ها و به روز رسانی های زیر نیز انجام شده است: تاریک کامل، Starfield: Shattered Space، Gears 6، ایندیانا جونز و دایره بزرگ،علاوه بر این اژدهای آبی، بسیاری دیگر وجود دارد.یکی دیگر از بازی‌هایی که قرار است معرفی شود، بازی id Software است DOOM: Dark Agesدر گزارش اخیر، روزنامه نگار تام هندرسون می گوید مسیر اصلی بعدی این است عذاب جزئیات به زودی منتشر خواهد شد.

مدت کوتاهی پس از این درز، به نظر می رسد جزئیات بیشتری در مورد عنوان ظاهر شده است. افشاگر معروف NateTheHate اخیراً ادعاهای هندرسون را در توییتر تأیید کرد. DOOM: Dark Ages قرار است عنوانی چند پلتفرم باشد و اعلامیه ای در نمایشگاه Xbox Games تایید کرد که این عنوان علاوه بر Xbox Series X/S و PC برای PS5 نیز عرضه خواهد شد.

برای نرم افزار id، عذاب، البته Bethesda متعلق به مایکروسافت است، بنابراین افراد زیادی به موارد زیر علاقه مند هستند عذاب بتسدا میدان ستاره اما با توجه به اینکه مایکروسافت به عنوان یک ناشر چند پلتفرمی در هفته های اخیر (و احتمالاً در آینده) در حال گسترش بوده است، اصلاً تعجب آور نیست که این شرکت نمی خواهد فروش کنسول های جدید را به کلی کنار بگذارد. عذاب این یک بازی است که می توانید در پلی استیشن از آن لذت ببرید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید