DOOM: The Dark Ages اعلام شد و برای اکران در سال 2025 برنامه ریزی شده است


پس از افشای اسناد دادگاه، DOOM سال صفربالاخره id Software اعلام شد DOOM: Dark Agesاین بازی در سال 2025 منتشر خواهد شد و در روز عرضه در Game Pass در دسترس خواهد بود. اولین تریلر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

همانطور که شایعه شده است، به نظر می رسد این عنوان یک پیش درآمد است که در دنیایی به سبک قرون وسطی اتفاق می افتد. شیاطین در حال غوغا هستند و Doom Slayer باید دشمنان خود را شکست دهد و از هم بپاشد. تفنگ ساچمه ای دو لول کلاسیک باقی مانده است، اما تعدادی سلاح جدید اضافه شده است، از جمله یک سپر که می تواند حملات را متوقف کند. همچنین به عنوان یک اره مویی عمل می کند که می چرخد ​​و به سمت دشمنان پرتاب می کند.

همچنین یک اسلحه ضد هوایی وجود دارد که جمجمه‌ها را می‌شکند و تکه‌های آن را به سمت دشمن می‌ریزد، و یک فلیل که می‌تواند برای ضربه زدن به دشمن استفاده شود. اگر این کافی نیست، می توانید یک ماشین غول پیکر را نیز هدایت کنید و شیاطین غول پیکر را مشت کنید. برخی از شیاطین مانند گودزیلا به عنوان وسایل نقلیه ای عمل می کنند که جهان را طی می کنند و آتش را به دهان دشمنان خود می ریزند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید