Donkey Kong Jr. Math، Solar Jetman، Golf و موارد دیگر اکنون در Nintendo Switch Online در دسترس هستند


نینتندو چندین عنوان جدید را به نینتندو سوییچ آنلاین اضافه کرده است. همه آنها مربوط به دوران NES هستند.مشترکین اکنون می توانند بازی کنند توده خر کونگ جونیور، ماخ رایدر، راز آتلانتیس، سولار جتمان، مثلث کبرا، قهرمان شهری و گلفبرای مشاهده عملی آن، تریلر انتشار را در زیر مشاهده کنید.

خر کنگ ریاضی جونیور ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما همانطور که از نام آن پیداست، گیم پلی بازی های پلتفرم کلاسیک را با جمع، تفریق، ضرب و موارد دیگر ترکیب می کند. مثلث کبری یک عنوان مبارزه با وسایل نقلیه با 25 مرحله است که در آن بازیکنان مکان های عنوان را کشف کرده و هیولاهای خطرناک را از بین می برند.

گلف این عنوان پرفروش با 36 حفره است که توسط رئیس سابق نینتندو ساتوشی ایواتا برنامه ریزی شده است. ماخ سوار یکی دیگر از عنوان‌های رزمی خودرویی است، اما در آینده با ۱۰ بخش برای پاکسازی و یک دوره استقامت برای آزمایش مهارت‌های شما تنظیم می‌شود. رمز و راز آتلانتیس یک بازی اکشن اسکرول جانبی بر اساس تمدن اسطوره ای با 100 منطقه.

جت من خورشیدی این یک بازی اکشن shoot-'em-up با پیچ و تاب است که در آن بازیکنان با بیگانگان مبارزه می‌کنند، زباله‌های کشتی را جمع‌آوری می‌کنند و آن‌ها را بیشتر حمل می‌کنند.در آخر قهرمان شهریاولین بازی مبارزه ای دو بعدی است که توسط نینتندو ساخته شده است. منتظر به‌روزرسانی‌های سایر بازی‌هایی باشید که در هفته‌های آینده برای Nintendo Switch Online عرضه می‌شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید