Donkey Kong Returns HD 60 دلار قیمت دارد


چه مدت طول می کشد تا در نهایت مزایای جدید دریافت کنید؟ خر کنگ بازی؟ پاسخ مثل همیشه مبهم باقی می ماند، اما گوریل در کراوات قصد دارد به زودی برگردد. Donkey Kong Returns HD انتظار می رود در ماه های آینده برای سوییچ منتشر شود. با این حال، زمانی که نسخه بازسازی شده منتشر شود، قیمت آن کمی بیشتر از آن چیزی است که برخی انتظار داشتند.

Donkey Kong Returns HD صفحه Switch eShop منتشر شده است که حجم فایل 9 گیگابایتی را تایید می کند و همچنین فاش می کند که قیمت بازی در ماه ژانویه 59.99 دلار خواهد بود و در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است. شاید طرفداران امیدوار بودند که قیمت آن کاهش یابد زیرا این یک نسخه بازسازی شده از یک بازی تقریباً 15 ساله است که قبلاً یک بار مجدداً منتشر شده است، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

این یک روش استاندارد ناامیدکننده برای نینتندو است، که معروف است که از انتشار اکثر ریمسترها و بازسازی‌های خود زیر قیمت فهرست خودداری می‌کند.سال گذشته متروید پرایم ریمستر یک استثنا است و با قیمت 40 دلار منتشر شد، اما اخیراً موارد زیادی از بازسازی و بازسازی‌های نینتندو با قیمت کامل فروخته شده است. Luigi's Mansion 2 HD, Paper Mario: Door of the Millennium, Mario vs. Donkey Kong, Super Mario RPG, بیشتر.

Donkey Kong Returns HD قرار است در 16 ژانویه برای نینتندو سوییچ منتشر شود. توسعه یافته توسط Forever Entertainment.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید