DNF Duel در فروشگاه Epic Games رایگان است


عقب Destiny 2: Legacy Collection، تبلیغات رایگان بازی های روزانه اپیک گیمز برای جشن کریسمس آغاز شده است.آخرین عنوان رایگان Nexon's است دوئل DNFیک بازی مبارزه ای بر اساس. جنگنده سیاه چال آنلاین توسعه یافته توسط Eighting، Arc System Works و Neople. به تازگی همراه با Battle Mage در اوایل این هفته در قفسه های فروشگاه ها قرار گرفت.

ادعا کردن دوئل DNF، برای بازی به حساب Epic Games نیاز دارد، اما برای بازی به Epic Games Launcher نیاز دارد. این فقط بازی پایه است و محتوای پاس فصل را شامل نمی شود. فهرست شامل 16 شخصیت است و دارای نبردهای رایگان آفلاین، حالت آرکید، حالت بقا و حالت داستانی است. همچنین آموزش، آموزش، گالری، واژه نامه و موارد دیگر را خواهید یافت.

حالت‌های آنلاین شامل مسابقات منظم و رتبه‌بندی می‌شوند، اما پایه بازیکن در رایانه شخصی دور از ایده‌آل است. با این حال، هنوز محتوای زیادی برای هر شخصیت در حالت داستانی وجود دارد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

دوئل DNF همچنین برای PS4، PS5 و Nintendo Switch موجود است. Battle Mage سومین شخصیت DLC است که دو شخصیت دیگر در سال 2024 عرضه خواهند شد. منتظر بازی رایگان بعدی در فروشگاه Epic Games باشید که 21 دسامبر ساعت 8 صبح به وقت PST عرضه می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید